Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nem vagyok meleg, de mostanába...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok meleg, de mostanában elég sokat depiztem. Barátom megvígasztalt olykor és ilyenkor azt éreztem hogy jólesik hogy átölel, és szerettem volna ha megcsókol. Ez normális ha depressziós vagyok? F

Figyelt kérdés
2017. jan. 22. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
2%
Akkor normális ha meleg vagy vagy biszex...én nem éreztem soha ilyet,bár nem "depizek" max feszült vagyok vagy szomorú de mind elmúlik idővel..a depi egy képzelt nép betegség mint annó a hisztéria a nőknél...
2017. jan. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanilyen jóleső érzést éltél volna át, ha a kutyád nyaldosott volna vagy a szomszéd 90 éves néni. Ennek semmi köze a homoszexaalitáshoz. Egészen egyszerűen a vigasztalás, a testi érintés fokozza az agyban az oxitocin hormon elválasztását, ami a megnyugtató érzést adja.
2017. jan. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kettes, azért nem hiszem, hogy a szomszéd nénitől, vagy a kutyádtól szeretted volna, ha megcsókol XD

Kedves kérdező, lehet rá hajlamod, de ez még semmit nem jelent.

2017. jan. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!