Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, milyen hatással van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, milyen hatással van az ismerkedésre az, ha ti hangsúlyozzátok az elején, hogy szeretitek a kezdeményező, akár domináns nőket, viszont a nő azt válaszolja, hogy ő pedig leginkább a kezdeményező férfiakat?

Figyelt kérdés

Csak azért, mert nőként nem szeretne férfias szerepben lenni, mert hosszú távon ez biztos nem fog menni és a férfinak is kényelmetlen lenne, akár szexben is.

Ne beszéljünk egyelőre az olyan nőkről, akik túlságosan kéretik magukat.

Köszönöm a válaszokat. Írjatok kort is.



2017. febr. 14. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Leginkább totyorognának

Nem lenne nekik semmi

2017. febr. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem egymást keresik... ebből csupán ez derül ki...
2017. febr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyan nőt keress aki szeret irányítani.
2017. febr. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem szabályosan udvarolt a párom, én pedig hagytam. Elég szokatlan volt számomra, de tetszett. Ettől függetlenül abszolút én vagyok a domináns a kapcsolatunkban és le is szögeztem neki ezt az elején. Mégsem szeretem rátukmálni magamat egy nőre sem, mert ilyen a természetem. Sőt ismerkedéskor kikutatom, van-e olyan, ami miatt nem működhet köztünk.

Szóval ha a nő csak passzív és udvaroltatna, az nálam nem működik. Ilyen vagyok, ennyi. Nem hajtok senkire, kinőttem már belőle. De nincs is rá szükség, hisz megtaláltam a páromat, akit mindennél jobban szeretek!


26/F

2017. febr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem tetszik a hozzáállás. amikor ismerkedek (meg később is), magamról szeretek beszélni meg a másikat kérdezni, hogy ő milyen. nem pedig egy ideált támasztani, aztán ő megmondja, hogy megfelel.


amit ennél is jobban szeretek, már csak az, ha meglepódök. kiderül, hogy működik így is, úgy is. és élvezzük.

2017. febr. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!