Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szerb férfiak milyenek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerb férfiak milyenek? Tényleg durvák?

Figyelt kérdés
Randizgatok egy sráccal akinek az apukája szerb,az anyukája horvát,de ő már Svájcban született és ott is nőtt fel.Most itt tanul,Magyarországon,az egyetemen ismertem meg.Nagyon sármos,udvarias,mindig mosolyog,és jókedvű,nagyon megkedveltem.Az anyukám és a nővérem viszont nem örülnek ennek a kezdődő kapcsolatnak,mert szerintük a "vér nem válik vízzé",most még kedves velem,de aztán át fog menni pszichopatába és nem tudok majd menekülni tőle.Ezt nem tudtam róla elképzelni,egészen máig.Egy másik fiú ma szerelmet vallott nekem,egy szál rózsával,én persze mondtam neki hogy nagyon hízelgő,kedves,de most épp kialakulóban van valami egy másik fiúval.Megértette nem nyomult.Viszont ezt a fent említett fiú (a szerb) végignézte,majd amint én odébb mentem felkente szegény srácot aki a virágot hozta a falra,és össze vissza üvöltözött vele,alig bírtam róla két másik emberrel levakarni,nagyon megijedtem.Aztán persze bocsánatot kért a viselkedéséért,mondta hogy nem akart rosszat csak nem akart elveszíteni,és nem látszott egyértelműen,hogy én most visszautasítottam a srácot vagy sem (nem értette mit mondtam a virágos fiúnak,nem tud magyarul),és nem akart rám ijeszteni.Megbocsátottam végül,mert tényleg nagyon kedvelem,de most elbizonytalanodtam.Igaza lehet a családomnak?Eddig annyira normális volt,próbálom magam nyugtatni hogy csak felkapta a vizet,de végül is ez sem mentség,ilyet nem lehet csinálni.Nektek mi a véleményetek?
2017. febr. 14. 15:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
A pasi egy idegbeteg idiota teljesen fuggetlenul attol ha szerb, ha zimbabwei... 3 lepes tavolsaggal kerulnem. Ebbol lesznek azok, hogy "lattam hogyan nezett rad a zoldseges tegnap! Meg a random pasi a metroban! Biztos, az elozo megalloban csaltal meg vele!" *durregypofon.
2017. febr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Menekulj!!
2017. febr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
80%
Ha még ezek után sem látsz át a szitán, akkor reménytelen eset vagy.
2017. febr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Hagynam a fenebe,agressziv barom,lehet inkabb a szegeny falra felkent sraccal kene randiznod.
2017. febr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ó, ez a pasi egy kenyérre kenhető gyengédség, mind addig, még téged is fel nem ken a falra. Természetesen utána bocsánatot kér tőled. Mert hogy nem akarta mind két karod eltörni.
2017. febr. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Hát igen sejtettem :( Nem arról van szó hogy nem látok át a szitán,hanem nagyon nagyon kedvelem ezt a fiút,ha őszinte akarok lenni,nem csak hogy kedvelem,szerelmes vagyok.De nem szeretnék olyan kapcsolatban élni,hogy lépten nyomon leüssön minden 3. férfit,mert rá nézett (kb. ahogy az első is felvázolta).
2017. febr. 14. 15:22
 7/25 anonim ***** válasza:
70%
A nyakam rá,hogy összefog vele jönni a kérdező, csak mert nagyon sármos. Ilyen ez,aki normális, nem egy agresszív barom, azzal nem jön össze senki, csak mert ép nem jóképű. Ez majd eltöri netalán a kérdező egy-két bordáját, esetleg a fogait is "rendbe" teszi, de nem lesz belőle szakítás, mert nagyon sármos. "Hidd el anyu,szeret ma is alig ért hozzám, csak a bal felső 5-ös esett ki, de az amúgy is mozgott már".
2017. febr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
100%
7 Ez tényleg így lesz szerintem is :D.
2017. febr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Nem akar elveszíteni? Szerintem pont így fog...
2017. febr. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Az az érzésem, már most nem tudsz kilépni inzultus nélkül ebből a kapcsolatból. Már a tulajdonának tekint.
2017. febr. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!