Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/Nők! Mi kell ahhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Mi kell ahhoz, hogy egy férfit ne tudjatok kiverni a fejetekből, hogy nagyon megfogjon titeket?

Figyelt kérdés

Itt most az első benyomásra/beszélgetésre gondolok illetve, hogy volt-e olyan, hogy fantáziáltatok valakiről akit csak láttatok de még nem is beszéltetek vele? Előfordult veletek már olyan, hogy valakivel szóba elegyedtetek valami miatt és aztán napokig nem tudtátok kiverni a fejetekből esetleg később komolyabb dolog is lett belőle?

Ha egy férfi nagyon jóképű esetleg más miatt de úgy összességében jól néz ki akkor szoktatok gondolni rá sokat? Vagy esetleg nagyon jó fej volt, vicces ,kedves.


Mi az a "kombináció" aminek ha a férfi megfelel akkor biztosan megragadja a fantáziátokat?


2017. febr. 14. 17:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Elsősorban, hogy jókedvű, "vigyorgós", vicces legyen.

A pozitív kisugárzás mérföldeket javíthat a szimpátián.

(Ismerek ilyen férfiakat, ezért mondom.)

2017. febr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jókedvű legyen és udvarias.
2017. febr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Udvarias legyen, és sok témához hozzá tudjon szólni.

És természetesen ismerje az etikettet pl. egy ebéd alkalmával.

Beszélgetéskor a szemembe nézzen, tudjon is beszélni, de hallgatni is, vagyis nem vágunk egymás szavába.

2017. febr. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nevessen a vicceimen és legyen udvarias. :) Legyen szép a mosolya.

Pont ma történt ilyen eset. Nem képzelek sokat a dolog mögé, de azért kellemes rágondolni.

2017. febr. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A pozitív, erős férfias kisugárzás mindig évekre belém ég. Leginkább azért, mert ritka, mint a fehér holló. A legtöbb férfi szerintem gyáva és nyámnyila. Tisztelet a mindenkori kivételnek, de egy igazán férfias férfit nem nagyon lehet elfelejteni.
2017. febr. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Erős, férfias, sármos, jó humorú, kedves pasi legyen.
2017. febr. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Legyen határozott, de nem erőszakos, magabiztos, de nem öntelt! Biztosan nagy elvárás, mert elég kevés olyan férfivel találkoztam, aki VALÓBAN ilyen volt. Azok a férfiak, akikkel még veszekedni sem lehet, mert inkább mindent rám hagy vagy azt várja, hogy én mondjam meg mi legyen, nagyon kiborít! Na ilyennel hosszútávú kapcsolatom sosem volt! Az sem tetszik, amikor túl akarja poénkodni a dolgokat, természetesen ha van humora az nagyon jó. Számomra nem fontos, hogy arca annyira tökéletes, álompasi legyen, de azért összességében nézzen ki jól!


Nekem amúgy volt ilyen. Azonnal megtetszett, valahogyan az egész jelleme! Sokáig nem találtam olyat, aki rá hasonlított, mindenkiben próbáltam egy hozzá hasonlót találni. Elég sokkal később (1,5 év) megtaláltam a mostani páromat. Na 100-szor felülmúlta az előbb említettet, pedig volt idő amikor azt hittem nála jobban senki sem tetszhet és tessék! :D

2017. febr. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Mi az a "kombináció" aminek ha a férfi megfelel akkor biztosan megragadja a fantáziátokat?"

Vonzó volt a külseje, értékelte a furcsa poénjaimat, valóban kíváncsi volt arra amit mondok, a flörtben egyszerre volt sármos és udvarias, végig biztonságban éreztem magam. Keveset beszélt, de annak veleje volt. És volt valami, ami számomra nagyon sokat jelentett: NEM hívott meg italra, pedig körülöttünk mindenki ezt csinálta. Ebből a gesztusból tudtam, hogy komolyan vesz.


"volt-e olyan, hogy fantáziáltatok valakiről akit csak láttatok de még nem is beszéltetek vele?"

Volt, videókat meg képeket láttam róla. A közös ismerőseink meséltek róla, nagyon szimpatikussá vált. Benne leginkább a jósága fogott meg. Egy elég embert próbáló helyzetben rendkívüli becsületességgel állt helyt, és bár sok oka lett volna gyűlölködésre, bosszúra, ő nem ment le kutyába. Most ez így tudom, hogy rejtélyes, de hosszú sztori. :) A lényeg az, hogy én ennyire nemes lelkű, szelíd és kedves embert még nem láttam. Szinte már emberfeletti volt. Mellette neki is volt humorérzéke és okos is volt. Ezek nélkül nálam nem lehet labdába rúgni.

2017. febr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha feltűnik, hogy pl.: emberséges, jóindulatú, kedves, intelligens, elfogadó, optimista, jó a humora...stb.

Ezekre felfigyelhetek akkor is ha csak látom, hogy másokkal így viselkedik.

Ha egy férfi jóképű, azzal önmagában még nem tud nagyon megfogni. Annyi, hogy akkor megnézem, és pár perc múlva el is felejtem.

Ahhoz, hogy meg tudjon fogni, inkább a fentiek kellenek.

2017. febr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mivel tudta mert olvasott lecsekkolt meg gondolom most is hogy bejönnek a szép vàdlik igy megcsillantotta :P

És az a nézés ahogy még senki se nézett..és minden szavàra emlékezek..megmaradt szép emléknek..üdv béla ha olvasod!!

2017. febr. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!