Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet meghódítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet meghódítani egy olyan férfit akinek meghalt a felesége és kislánya?

Figyelt kérdés

Bocsi az esetleges elgepelesert de telefonrol irok es sietek. A munkahelyemen mostanaban gyakran feltunik egy ferfi, akit mar elsore kiszurtam magamnak mert nagyon jokepu ferfi nagyon szep kek szeme van, es amikor hozzam jott oda akkor nagyon kedves volt velem, ereztem hogy udvarias intelligens uriember. Targyalni szokott jonni hozzank neha meg megbeszelesekre, havonta egyszer-ketszer. Azthiszem vallalkozo.

Kerdezgettem a munkatarsamat, hogy ki ez (o is no) , mire o egybol nevetett, hogy "jaj gondoltam hogy meg fogod kerdezni". O meselte, hogy 38 eves -en 25 vagyok- es, hogy nagyon rendes pali de nem lehet vele nagyon beszelgetni mert folyton siet es eleg maganak valo. Aztan mondta, hogy volt felesege es par eves kislanya is de elvesztette oket balesetben es szerinte nem heverte meg ki, azert olyan komoly folyton. Nem is nagyon jar el sehova pedig nem lenne gond neki az ismerkedes kulsoleg anyagilag es szerintem belsoleg is nagyon nyero. A fonokommel joban van de kb ennyit tudok rola.


Nagyon sokat gondolok ra. Tudom, hogy egy picit idos hozzam de egyebkent szerintem ez nem lenne onmagaban problema, fiatalabbnak nez ki egyebkent is. Tenyleg nagyon erdekes es rejtelyes pasi engem felcsigazott teljesen, munka kozben is csak ra gondolok. Mindenkeppen meg szeretnek ismerkedni vele, de nem tudom mit csinaljak. Igazsag szerint ma vagy holnap mindenkeppen fel kell hivnom egy problema tisztazasa miatt es lehet, hogy jonne utana megint ide is. Igazabol az a legjobb az egeszben, hogy ezt dolgot ram biztak tehat nekem kell majd beszelnem velen es egyutt dolgoznank ezen az ugyon.


Tudjatok ugy is mit akarok, szeretnem valahogy elerni, hogy nyisson felem es munkan kivul is talalkozzunk es szeretnek vele lenni. Csak nem tudom mit csinaljak, nem vagyok az a nyomulos fajta es nem akarok rossz benyomast kelteni sem, de szeretnek osszejonni vele. Hogyan kozeledjek majd fele? Mit csinaljak ha egyszeruen csak vegzunk es elkoszon es megy is? Tehat mi lenne, ha en probalkoznek mondjuk elhivni egy kavera valahova vagy ilyesmi? Meg sosem csinaltam ilyet. Eleg szep es csinos no vagyok, nagyon figyelek mindig magamra, elegansan oltozkodom es jo alakon van, szerintem ezzel nem lesz gond. Szeretnem nagyon megsimerni Ot.


2017. febr. 15. 14:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
65%
Hagyd őt békén... nem egy csitrire van szüksége. Szórakozz máson.
2017. febr. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
87%

"Tehat mi lenne, ha en probalkoznek mondjuk elhivni egy kavera valahova vagy ilyesmi?"

.

Tedd ezt!

2017. febr. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
94%

Arról van infód, hogy mikor történt a tragédia?

Emellett arra készülj fel, hogy sajnos, nagyon érthető módon, nem feltétlenül leszel te neki az első, vagy hogy is mondjam, nem biztos, hogy annyira érdekled annak ellenére, hogy más esetben érdekelnéd. Gondolj bele. MEghalt a felesége. Lehet élete szerelme volt, és úgy hunyt el. Ezt szerintem nagyon nehéz feldolgozni, és új kapcsolatot nyitni úgy, hogy ne mindenről a régi szerelme jusson eszébe, és ne legyen bűntudata. Azt pedig, hogy a kislánya is meghalt, nem lehet feldolgozni. Ha te ezekre tényleg készen állsz, és nem csak a helyes férfit látod benne, akkor hívd el. Ha erre nem állsz készen, akkor hagyd.

2017. febr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Ha jol tudom 6 eve tortent, tehat nem tegnap. Persze, tudom hogy van amit sosem lehet feldolgozni de tovabb lepni attol meg muszaj. Nyilvan o mar valamilyen szinten feldolgozhatta mivel el tovabb, dolgozik, sikeres. Nem csak a jo pasit latom benne. De nem tudom felkeszultem-e azokra amiket irtal. Most azt mondom igen, de ki tudja? Csak meg akarom ismerni, abban nincs semmi rossz.
2017. febr. 15. 15:09
 5/27 anonim ***** válasza:
86%
Így van, ebben nincs semmi rossz, és sok sikert hozzá, csak leírtam, hogy mi lehet az akadálya, de ne legyen az! :)
2017. febr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
22%
Kérdező szerintem egy próbát megér. 1 válaszoló ki vagy te hogy mások felett ítélkezz?? És csitrinek hivsz olyan valakit akit nem is láttál még soha életedbe... Mindenki magábol indul ki!!
2017. febr. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem ne nyomulj rá, viszont derítsd ki nyíltan, hogy lenne-e nála esélyed, de erre nagyon kevés az esély, mert egyszerre két embert veszített az életéből cseppet sem természetesen módon!


Van egy sanszom, hogy nem akar senkit, nem véletlenül olyan komoly a mai napig.

2017. febr. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
72%

Olyan valaki, aki szintén elveszített egy feleséget és tudja, hogy ilyenkor pont nem az ilyen kis nőcskék szórakozására van szükség.


Ezen felbuzdulva, ki vagy te, hogy ilyenekre bátoríts másokat, hogy másszanak csak rá, olyan emberekre, akiknek a legkevésbé erre van szüksége.


(Én nem vesztettem el gyermeket, de tudom, hogy milyen egy feleséget elveszíteni és ilyenkor bőven nem egy kislány hülyeségeire kíváncsi az ember. Ha képes arra, hogy tovább lépjen a saját korosztályában fog keresni, hisz a fiatal, mindig csak az elhunyt feleségére emlékeztetné.)


Tehát te mindent tudó Utolsó, tapasztalatból beszéltem, de te neked nyilván még semmi ilyesmin nem kellett átesned, nyilván te sokkal okosabb vagy mindenkinél.

2017. febr. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Bocs #7-es, nem rád, hanem a #6-ra vonatkozott, amit írtam.
2017. febr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Na beszeltem vele az iment, mert megsurgettek, hogy hivjam mar fel. Nem beszeltunk sokat picit meg igy is remegett a hangom, elvileg penteken jonne amikor en pont nem dolgozok, de nem erdekel inkabb bejovok, majd megmondom, hogy meggondoltam magam :) A masik programom nem ilyen fontos. Olyan jo volt hallani a hangjat, olyan kedvesen beszelt velem megint. Tudta is ki vagyok egybol mikor bemutatkoztam pedig csak egyszer beszeltunk! Persze ez tudom nem jelent semmit.


Azon gondolkodom amit az elso valaszolo irt. Mert nem birtam ki, meg muszaj volt kerdezoskodnom rola szoval mar a kolleganom is tudja hogy fulig belezugtam. Azt mondta szerinte ne eljem bele magam, mert nem volt senkije azota. Akkor miert majd pont en erdekelnem? Csak egy "csitri" vagyok. Egyebkent nekem is van diplomam, ambiciozus vagyok butanak sem tartom magamat sem jellemtelennek szóval nem tartom magamat egy rossz partinak. De tudom, hogy nagy kulonbsegek vannak kozottunk es felek, hogy egyaltalan nem vesz majd komolyan.

2017. febr. 15. 15:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!