Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet egy komoly, intelli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy komoly, intelligens, visszahúzódó lányt meghódítani?

Figyelt kérdés
Huszonéves, sokak által helyesnek mondott, jómódú, egyetemista fiú vagyok. Egy csomó lánynak bejövök, volt már aki szerelmet vallott nekem, most is van legalább 5 lány, akikkel bármikor összejöhetnék, ha akarnék, de nem akarok, egyrészt mert nem akarom kihasználni őket, másrészt mert engem csak egy lány érdekel. Fokozatosan alakultak ki az érzéseim iránta, először csak felfigyeltem rá, aztán elkezdtem vonzódni hozzá, most meg már nem tudok neki ellenállni, senki más nem érdekel, csak rá tudok gondolni. Ő rendes, komoly lány, teljesen más mint azok akik nyomulnak rám, sokkal szerényebb, van egy értékrendje, nincs benne semmi hivalkodó, egyszerűen visszafogottan öltözködik, pedig nagyon szép, van benne valami egészen különleges, nem adja magát könnyen, már több mint egy hónapja próbálkozom nála, és itt most nem arról van szó, hogy nem érdekelném, hanem ő olyan típus szerintem akinek idő kell, nem akar rögtön belemenni egy kapcsolatba. Látom rajta, hogy kedvel, vevő rám, de nem akarja elkapkodni, amit egyébként teljesen megértek. Nem erőltetem a dolgot, hagyom hogy spontán alakuljon, de nem fogom feladni, várok rá ameddig csak lehet.
2016. jún. 12. 10:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nőkhöz kitartás, és visszafogott nyugalom kell, semmi nyomulás. Séta, szép csendes helyen vacsora és olyan apró dolgok ami nem kerül vagyonokba. Derítsd ki mire vágyik igazán mi lehet az amitől kicsit a szívéhez közelebb tudsz kerülni...
2016. jún. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 PearlDiver ***** válasza:
100%
Szerintem jól csinálod. Érzed te már, hogy ezért a lányért megéri teperni, és ha ügyesen felveszed a tempóját, akkor érezni fogja, hogy fontos neked. Nyilván ha tényleg ilyen intelligens, akkor látja, hogy másokat azonnal megkaphatnál - értékelni fogja, hogy lemondasz ezekről a "rajongókról" a kedvéért.
2016. jún. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is ez a tipus vagyok... Teljesen magamra ismertem...Engem sem lehet egy könnyen "felszedni".Meg hát komoly vagyok.

Igazából én úgy vagyok vele,ha valakivel kölcsönösen kialakulnak ezek az érzelmeim,mindent megteszek annak érdekében,hogy összejöjjek vele. Aki tetszik,de nincs ott a szerelem,az akár évekig is udvarolhat nekem (van/volt rá precedens).Lehet megfog ,de hamar elillan ez az érzés,és közönbös lesz a számomra.Szóval nem szeretnélek elkeseríteni,de mi van akkor ha ez a leányzó csak kedvel téged?Ha szerelmes lenne már régen tett volna valamit az ügy érdekében...

2016. jún. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csak nehogy nagyot csalódj, láttam én már barátnőim között is visszafogott lányokat, aztán nem épp a legrendesebbek voltak, csak külsőleg mutatták hogy milyen szerények, aranyosak, nehezen kaphatóak, de közben meg nem voltak szerelmesek a srácba és a végén kihasználták őt.
2016. jún. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A szerelemről nem sokat tudok, de az biztos, hogy egy olyan dolog, amihez idő kell, hogy kialakuljon. Lehet, hogy most még csak kedvel/tetszem neki és még nem szerelmes, de ez természetes az ismerkedés kezdeti szakaszában, attól hogy én már nagyon odavagyok érte, még nem várom el, hogy ő is rögtön a nyakamba ugorjon. Még érnie kell a dolognak, szerintem ez még részemről sem szerelem, az majd csak akkor lesz belőle ha már összejöttünk és ismerjük egymás minden pozitív és negatív tulajdonságát és úgy fogadjuk el a másikat ahogy van.
2016. jún. 12. 11:53
 6/11 anonim ***** válasza:
Én körülbelül két hónapja udvarolok egy ilyen lánynak, kb 15 randin vagyunk túl, 3 szor sétáltunk kézen fogva de semmi csók nem volt még mindig. Sokszor elbizonytalanodom, hogy tényleg bejövök e neki. Most beütött a vizsgaidőszak is ráadásul szóval pihen a dolog. Szerintem az a legjobb ha türelmes vagy kedves segítőkész, és mindig próbálod ezt a biztonságot és nyugalmat sugározni felé. Persze bele kell kalkulálni, hogy lehet baromi nagy pofára esés lesz a vége...
2016. jún. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 PearlDiver ***** válasza:
100%
A pofára eséshez meg a csalódáshoz annyit fűznék hozzá, hogy nem kell túlzottan félni tőlük. Van az az értékes lány/srác akiért érdemes vállalni ennek a kockázatát. Bele meg úgysem halsz.
2016. jún. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló leírta a lényeget.
2016. jún. 13. 08:17
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Azóta összejöttél vele?
2017. júl. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
9. Ez engem is erdekelne..
2022. febr. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!