Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet meghódítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet meghódítani egy nagyon okos lányt? (hosszú lesz. )

Figyelt kérdés
A helyzet nem egyszerű, de nem is reménytelen. Röviden annyi a szitu, hogy megtetszett egy lány, ahogy egyre jobban megismertem ,egyre jobban megkedveltem, és az is kiderült, hogy eszméletlen jól vág az esze, ami nagyon vonzó ám ugyanakkor jelentősen megnehezíti a dolgomat. Az biztos, hogy felfigyelt rám, aminek oka, hogy bizonyos egyetemi feladatokat én oldottam meg a legjobban. Eleinte csak néha néha hozzám szólt, aztán egyre többet beszélgettünk, a humor is közös pont, annak is az ironikus, szarkasztikus fajtája, mindig érti a viccet és visszavág. Aztán időközben szépen finoman elkezdtem neki bókolni, szerencsére sok közös hobbink van, és tényleg érdekelnek a dolgai, a hobbijait is profi szinten űzi, én őszintén dicsértem, biztattam mivel úgy gondolom, hogy ha akarja el tudja érni az álmait, láttam hogy örül a bókjaimnak, de ennyitől még nem különösebben loptam be magam a szívébe. Teljesen átlát rajtam, pontosan tudja sztem, h bejön nekem, nem tudok túljárni az eszén, rögtön levágja, h mikor próbálom hülyíteni és mikor vagyok vele őszinte. Cselesen valami kamu indokkal megpróbáltam elkérni a telefonszámát, de persze rájött és nem adta meg. Már rég lemondtam volna róla, ha nem éreznék ellenállhatatlan vonzalmat iránta. A másik ami érdekes, hogy ő más lányokkal ellentétben kifejezetten élvezi, hogy udvarolok neki, egyik nap távolságtartó velem, aztán másnap ő keresi a társaságom. Ha zavarná a közeledésem, vagy egyáltalán nem érdekelném, akkor elkerülne, de nem ezt teszi. Valamennyi esélyem kell hogy legyen nála. Olyan ez az egész mint egy játszma, csak ő mindig egy lépéssel előttem jár. Szerintem akkor tudnám meghódítani, ha sikerülne túljárnom az eszén, ha valamiben fölé kerekednék és felnézhetne rám, mert jelenleg ő mozgatja a szálakat, nekem kéne átvenni az irányítást. A kérdés, hogyan? Valaki volt már hasonló helyzetben?

2016. máj. 1. 19:24
 1/7 Sunshinedoll ***** válasza:
83%

Miért kell hülyíteni meg kamu indokokat kitalálni? elég egyértelmű, hogy ha hülyére veszed, akkor csak magadat vágod el. Olyan nagy probléma elhívni valahová mindenféle hátsó szándék meg baromkodás nélkül?

Az alapján, amit leírtál, vagy szimpatikus vagy neki, és jól elvan veled, vagy ő hülyít téged.

2016. máj. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem az lenne a legmeglepőbb húzás, ha szépen előállnál és nem taktikáznál, játszmáznátok, ahogy azt a romantikus könyvekben olvastad és filmekben láttad, hanem megmondanád neki, hogy mit szeretnél.
2016. máj. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Általában hamar megmondom egy lánynak, hogy mit szeretnék, de jelen esetben bevallom én magam is élvezem a játszmát, meg sztem ő is, elrontanám az egésznek a varázsát ha megszakítanám az egészet. Egyébként meg sztem elküldene mint a huzat, már nem lennék érdekes a számára. Mert annyit már korábban elárult magáról, hogy azért nincs nagyon régóta párkapcsolata, mert unalmas pasik próbálkoznak nála, nem akarok én is ebbe az "unalmas" kategóriába kerülni.
2016. máj. 1. 20:08
 4/7 Kenzo Tenma ***** válasza:
És, ha átjársz az eszén, akkor együtt lesztek? Vagy hogy képzeled el a dolgot? Ha nem hívod el kettesben valahova, akkor nem lesz kapcsolat ebből. Lehet szórakozni, de attól, hogy ugratjátok egymást nem lesztek egy pár. Nyilván az elején belefér ez az incselkedés, de az ismerkedésnek vannak egyéb lépcsőfoaki is amiket meg kell mászni. Más tanácsot is szívesen adnék, de nem tudom a konkrét helyzetet, amiben túl kéne járni az eszén.
2016. máj. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pedig nem okosnak kell itt lenni, hanem bátornak. Szerintem csinálj merészen valami olyan helyzetet, ahonnan már nem lehet ide visszamenni, ahol most vagytok. Akkor az egy éles direkt valami. Szóval nem az legyen, hogy kényelmesen visszasunnyoghasson ebbe a szituba. Az izgalmas lenne neki.
2016. máj. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hivd el egy talalkozora: beszeljetek meg egy kolcsonosen megfelelo idopontot es helyszint. Tetszel neki. En is a kedves embereket szeretem. Ne birom, ha leoltanak, ami mostanaban lett divatos.

N

2016. máj. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen szarkasztikus okos ismerősöm nagyon jó jàtékos..linkel vmit hogy feljeltse az érdeklődésem egy anonim fórumra majd ott és élöbe is szivja a vérem..de igen ez màr "unalmas"jàték nem tudom hova tenni..mindent tud rólam én róla keveset de amimet mondott azok a dgok velem megtörténtek szoval előre megirta az életem forgatokönyvét mikor kikkel kell talàlkoznom szoval a véletlenek sorozata nem is volt olyan véletlen..majd legközelebb dorombolok neki mert a macskàkat szereti..
2016. máj. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!