Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Életem első randija. Tudsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem első randija. Tudsz tanácsokat adni? 15/L

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok és jövő héten pénteken megyek egy 18 éves fiúval randizni (ha minden jól megy). A helyzet az, hogy nem nagyon ismerem a srácot, de neki állítólag nagyon bejövök és ő is nekem. A lényeg, hogy elmegyek, de próbálok óvatos és éber maradni.


Milyen ruhába menjek?

Mennyi pénzt vigyek?

Meddig kérjek szüleimrtől kikérőt? Ti hány óráig maradnátok/ maradhatnátok kint este?

Csókot engedhetek neki?

Mikre figyeljek oda?

Nem tudom, hogy hová lehetne ilyenkor menni? Milyen helyekre?

Egyebeket tudtok tanácsolni?



15/L


2010. máj. 8. 23:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ruha: ne legyen túl kihívó, de csinos legyél azért :)

Pénzt: valamennyit vigyél (pár ezret, sose lehet tudni), de illene a srácnak fizetni

Kikérőt? Döntsd el te, mennyi időt szeretnél a fiúval tölteni. Én mindenféleképpen többet mondanék mint amennyi lesz, minthogy késsek és parázzanak az ősök :D Hisz még csak 15 vagy.

Csók: majd meglátod mennyire kerültök egymáshoz közel, de szerintem ne add könnyen magad

Figyelj a srácra, nevess a viccein, legyél aranyos :)

A helyet a srác dönti el, de fagyizó, kávézó, ilyesmik simán szóba jöhetnek.

2010. máj. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a goyrs választ! Felpontozok amúgy mindenkit, aki válaszol!
2010. máj. 8. 23:44
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
nem a pontért írok, de legyél nyugodt, ne izgulj , ne stresszelj... majd a fiú izgul helyetted is:D
2010. máj. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

véletlen elküldtem az írás közepén előbb :D

szóval a lényeg, hogy maradj nyugodt. A helyet bízd rá, max ha unod a sétát fel-alá ajánlj valamit.

Pénzt keveset vigyél, mert ő is diák még...ha hétfőn suli 8-9nél ne maradj tovább, lássa azt, hogy rendes lány vagy:)

csókot akkor engedj ha nem nyomul végig túlságosan(persze ha ez nem zavar téged), meg ha tényleg szimpatikus a srác.


persze ha megfogja a kezed engedd, amúgy lehet nem mer majd csókolni se:D

2010. máj. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne túl kihívó,de csinos,időnek megfelelő,kényelmes ruha.Legyen nálad mentő pár száz Ft,de valószínűleg a srác úgyis meghív.Ha nem ismered még annyira 3-4 óra elsőre sztem bőven elég.Fontos a szemkontaktus,hogy lássa rajtad h jól érzed magad vele,h érdeklődsz iránta.Kérdezz sokat,válaszolj kifejtősen.Legyél kommunikatív,de ne nyomd el a sok dumálásoddal:DSéta,kávéház,cukrászda ezeken a helyeken lehet beszélgetni:)Csókot ha érzed h ott az a bizonyos pillanat,akkor engedd nyugodtan.:)

Sok sikert hozzá. :) Majd vmi beszámolót adhatnál,h h sikerült. :)

2010. máj. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Midenkit felpontoztam. :) Amúgy pénteken lesz a randi, szóval szerintem kb 22:00ig kapok kimenőt itthon. De még nem tudom. Köszönöm mégegyszer!
2010. máj. 8. 23:55
 7/14 anonim ***** válasza:
ja igen, az első mondatodban ott az időpont...megártott nekem a narancslé:S
2010. máj. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
:D
2010. máj. 8. 23:58
 9/14 anonim ***** válasza:
39%

Nah drága csajos, segítek én neked.:D

De előtte hagy mondjam el az én első randimat.

egy éve már ennek lassan, de még mindig úgy emlékszem rá mintha tegnap lett volna. Borús augusztusi nap volt ez, s a bnőim készítettek arra a szerintem még akkor "csodálatos" délutánra. Mivel első randim volt, így én úgy tartottam helyesnek hogy elvigyem a két legjobb bnőmet is, amit a fiú nem is bánt. Ez ilyen msnes ismerkedés volt. A fiú 16 éves volt még akkor. én olyan ideges voltam hogy az nem igaz. Izgultam is. Nah és persze még előző nap vettem meg álmaim ruháját. S az nap délután kétóratizenkétperckor leszállt a buszól. Hát mikor megláttam azt a rocker-emo kicsit deszkás fillingű pasit, aki 185cm magas volt, és én vagyok 162, akkor estem hátra majdnem. Nah az a délután.......:/:/:/:/


És jöhetnek a tanácsok:D

Mivel már sok randin részt vettem, a 14 éves fejemmel így már tudom hogy általában mi hogy van.

Ruha tanács az lenne, hogy először tudd meg hogy milyen stílusú a pasi, mit szeret és hozzá igazodj!

Pénzt csak tartalékba vigyél.

Addig maradj kint amíg engednek a szüleid.

Én télen 7-ig maradtam, nyáron meg akár 9-ig is.

De ha vmi koncerten voltunk, akkor hajnal 3.

Csókot engedhetsz, de csak akkor ha tényleg annyira bejön neked, hogy abba bele remegsz és megszólalni sem tudsz.

Arra figyelj oda, hogy ha a melledet nézi, akkor nem biztos hogy csókot akar(tapasztalat).Legyél vissza húzódott kicsit először!

Menjetek el sétálni, és beülni mondjuk a plázába, esetleg leülni egy padra.

Ruhában kicsit kivágottabb felsőt vegyél fel inkább.:D

Ha szeretnél még tippeket kérni akkor írj e-mailt:D

Köszi, puszi:D

14/l

2010. máj. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi! :)) Ez nagyon jól jött. ;)
2010. máj. 10. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!