Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csinos noknek altalaban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csinos noknek altalaban miert nem jonnek be az aputestu mackos pasik?

Figyelt kérdés
A nok ugye a belso ertekre mennek megis visszautasitjak a testesebb pasikat!

2016. okt. 5. 15:42
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
72%

Azért, mert nem aputestű és mackós vagy, hanem egy kövér zsírállat, aki nem képes arra, hogy sportoljon egy kicsit és odafigyeljen az étkezésére.


Az embereknek pedig a belső tulajdonságok mellett továbbra is fontos az ismerkedésnél, hogy a másik külsőre is vonzó legyen a számukra. A nők és a férfiak is így működnek.

2016. okt. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
#1 kicsit mackos vagyok! :(
2016. okt. 5. 15:50
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Én picit visszafogottabban fogalmazok, mint az első hozzászóló. Ahogy a legtöbb férfi elvárja, h ne olyan legyen a nő mint egy tehén, ugyanúgy mi is elvárjuk, h a pasi se legyen "mackó" fajta, hanem törődjön magával és az egészségével. Nem mondom, h számolja a kalóriákat, meg egy izomagy legyen, de na... :)
2016. okt. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
67%

Torma Bandi kajak emeli mostanában az oldal színvonalát :D

Amúgy a belső és a külső egyaránt fontos. Nekem mindig is az volt hitvallásom, hogy ami rajtam múlik, azt maxoljam ki. Nem rajtam múlik az arcom, a magasságom, vagy más méretem. Viszont rajtam múlik, hogy intelligens vagyok-e, hogy okos vagyok-e, hogy sikeres vagyok-e, hogy sportos vagyok-e, vagy hogy törődő, odaadó vagyok-e. Ebbe a kimaxolásba, akármennyi nem tetszik, az aputest nem fér bele. Kész, pont. 23/F

2016. okt. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
95%
De te a "mackos" testalkatod mellett frankón fogyatékosnak is tűnsz.
2016. okt. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
#5 Erzekeny srac vagyok, csak a lanyok mindig a baratzonaba tesznek,pedig az interneten irjak,hogy a nok ma mar nem az izmos pasikra,hanem a macisokra buknak!
2016. okt. 5. 15:59
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
a hájpárnák egyik nemnél sem vonzóak külsőre, ez van
2016. okt. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
72%

Az igénytelenség sosem vonzó, már pedig a háj igénytelenséget jelent.


De ezt nyilván te is tudod, csak direkt provokálod a népet. :)

2016. okt. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
35%
4-es, mellőzzük a Bandit és használjuk az Andrást, ha kérhetem, mert nem vagyunk még lyuksógorok tudtommal.
2016. okt. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb ember ált. elvárja azt a színvonalat, amit ő maga tud teljesíteni. Van sok, aki baromira fölélő, de alá annyira nem. A csinos nő azért csinos, mert tornázik, edz, törődik magával, krémezi magát, szőrtelenít, rendben tartja és folyamatosan frissíti a ruhatárát, fodrászhoz, kozmetikushoz jár. Aki ennyire igényes magára, az már csak életvitelileg sem fog összejönni egy olyannal, aki nem edz, eszik és pluszban még ha emellé igénytelen is a csávó más szinten is, mert azért vannak ilyenek is...


Plusz.

- az, hogy vkinek a belső sokkal fontosabb, nem azt jelenti, hogy a külső egyáltalán nem az, és az utolsó csövessel is összejönne, ha az kedves

- te miért is nem a saját szinteden keresel csajokat?

- az, hogy vkinek az izmos test, kigyúrtság nem jön be, nem azt jelenti, hogy egy átlagos testalkat nem tetszik neki jobban, mint a mackós test

- én is írom ide pl., hogy az izmos pasik nem jönnek be... így is van... de pl. én is túlsúlyos vagyok. valszeg neked már nem vagyok elég "csinos", még ha kategóriában én jobban passzolnék hozzád. (szerencsére megvan már a saját mackós Igazim)

2016. okt. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!