Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek akkor most mi is van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akkor most mi is van?

Figyelt kérdés

Van egy srác 5 évvel idősebb, sajnos nem egy városba lakunk, megírtam neki h szeretem azt mondta majd válaszol csak át kell gondolnia hogy mit írjon.

Ez volt 2 hete azóta semmi:S

Myvipen is fent van mindennap de ott se ír.

Lehetséges eddig az érettségi miatt nem válaszolt és most fog vagy nem fog válaszolni?pedig azt mondta fog.

Tavaly szerelmes volt belém én ő belé nem mivel alig ismertem de ő ugymond első látásra belém esett..

nagyon jól megvoltunk mindig beszélgettünk meg stb de most nem írt még:S

akkor ezek után se fog?:S

nagyon megbántam már h megírtam neki meg tudom ttál hülye voltam de annyira hiányzik :(


2010. máj. 9. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ne számíts már semmire, mert nem akar semmit ezek szerint. Az is rég rossz, hogy gondolkoznia kell, hogy mit írjon..Ha tényleg szeretne és akarna tőled valamit, akkor az első dolga lenne írni neked. Felejtsd el a srácot.
2010. máj. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Már megint te.. Ha akart volna, már válaszolt volna, ne próbáld nyugtatni magad,hogy biztos az érettségi miatt nem tette. Nem akar téged, de nem akar megbántani. Te nem hiányzol neki, ez egyértelmű,tök mindegy, mi volt egy évvel ezelőtt. Legközelebb tényleg ne írogass senkinek,mert megszívhatod.
2010. máj. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hehehe... 2 hét alatt nem volt fél órája, hogy írjon? De biztos az érettségi után fog... te ennyire hülye vagy? :D
2010. máj. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
miért lennék hülye?:)
2010. máj. 9. 11:37
 5/7 anonim ***** válasza:
miért járna egy 18 éves egy 13 évessel, mikor csomo tök jó csaj van, aki érett és akivel tök jókat szexelhet??? meg össze is illenek és nem röhögik körbe haverok....max azon gondolkodott el h megd.gna, de okos és letett róla, anynira nem érdekled....
2010. máj. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
16 vagyok :D xD és ő most lesz 21 szval:D
2010. máj. 9. 11:55
 7/7 anonim ***** válasza:
hát nekem az is gáz lenne :D szóval XD21 éves, érettségizik, akkor valszeg megy majd egyetemre , talán másik városba, és pr év alatt anyni lehetőslge lesz csajozni amennyi sose, mér ragdna le
2010. máj. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!