Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy bánik veletek a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bánik veletek a párotok ha betegek vagytok?

Figyelt kérdés
Gondolok itt lázra megfázásra stb.Mennyire szolgáljátok ki egymást ilyenkor?Köszi!

2016. okt. 28. 11:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem nagyon van párom, de ha lenne és ő lenne a beteg akkor sok mindent megcsinálnék neki, hogy neki ne keljen fáradoznia, de ez nem kiszolgálás szerintem, hanem szimpla gondoskodás. Azt már nem tudom, hogy ő mennyire viszonozná.
2016. okt. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
34%

Hát azért elég gáz lenne, ha egy megfázás esetén már ki kéne szolgálni...

Komolyabb (fekvőbetegség) esetén is csak annyit várok (és kapok), hogy hagyjon pihenni, esetleg vállaljon át néhány itthoni feladatot. De kiszolgálást, ápolást nem tudok elképzelni... annyira nem szoktam elhagyni magam betegen, hogy ki kelljen szolgálni. Ha annyira nagy a baj, akkor meg úgyis kórházba kerülök (volt már rá példa), nem neki kell ápolnia.

2016. okt. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%

Amennyire kell. :) Teát főz nekem, kaját csinál, hordja oda a zsepit. :D De ezek nem kiugróan nagy gondoskodások, ezeket alapból is megteszi.


Ő nagyon tud szenvedni, ha beteg vagy másnapos, volt, hogy én etettem, úgy szenvedett. :D Én is teljesen kiszolgálom ilyenkor.

2016. okt. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Voltunk ma mindketten betegek,nyilvan ha csak kis megfazas laz nelkul akkor meg tappenzre se megyunk.Ha influenzas,lazas v virusos,hasmeneses stb beteg vagyok pl en akkor parom foz,bevasarol,hoz gyogyszert,persze ha epp nem dolgozik.Nyilvan mikor o beteg akkor en is ugyanigy csinalom ezeket a dolgokat.Egyikunk sem erzi nyugnek ez termeszetes olyankor.
2016. okt. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok meg annyi,ha pl dolgozik akkor munka utan meg gyorsan beszalad hoz ezt azt,gyogyszereket....
2016. okt. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Titusztitusz ***** válasza:
34%
Mondjuk én nem szoktam gyakorlatilag sohasem beteg lenni,max.csak 5-10 évenként egy-egy nátha borzolgatja az idegeimet,de ilyen esetekben én végig az ágyban szoktam lábadozni,a nejem pedig hoz mindent oda,amit kérni szoktam...
2016. okt. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat nagyjából és is így gondolom a dolgokat!
2016. okt. 28. 11:36
 8/17 anonim ***** válasza:
Elviszi a gyereket oviba, hogy ne nekem kelljen felkelnem. Este meg hoz kaját vagy készít szendvicset.Nem vesz ki szabadságot csak azért mert én beteg vagyok.
2016. okt. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi elég eltérően gondolkodunk arról, hogy mi van, ha valaki beteg. :)

Nála egy nátha vagy torokfájás is már iszonyatos kínokkal jár, éppen csak végrendeletet nem ír. Rosszabb, mint egy kisgyerek. Ennek megfelelően elvárja a körbeugrálást, és a pátyolgatást. Engem ez eléggé lehangol, mert nem tudom elhinni, hogy tényleg ennyire szenved.

Fordítva ő ideges, ha én vagyok beteg, mert én mindent lábon hordok ki. Ő meg ugrálna körülöttem, de egyáltalán nem igénylem.

Amúgy egy sima hétköznapon is hoz reggel kávét az ágyba, nagyon szeret babusgatni. Most képzeld el, milyen ha még le is betegedek!

2016. okt. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Egy sima megfázást lazán kihordok lábon, hülyét is kapnék, ha ilyenkor bárki pátyolgatni próbálna :) Komolyabb betegségnél, pl. influenzánál viszont elmegy nekem gyógyszerért, főz/takarít, teát főz, gondoskodik rólam szó nélkül, jó szívvel. De volt már, hogy balesetben jól összetörtem magam, akkor hetekig tartott ez az állapot, az első hetekben még fürdetett is, vizsgálatokra kísért, mert semmi nem ment egyedül. Természetesen fordítva is így működik, nagy ritkán, amikor beteg, bár ő még lázasan is egyedül akarna mindent megcsinálni, csak nem hagyom neki :)
2016. okt. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!