Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan pasiról, aki facebook-on nem oszt meg semmit és szinte üres adatlapja?

Figyelt kérdés
max egy kép van fent magáról
2017. febr. 24. 22:29
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
79%
Én is magamra ismertem a leírásból.. csak az egyetem miatt kellett regisztrálnom a facebookra,egyébként nem érdekel..különben sem érzem azt, hogy bármi jóból kimaradnék azáltal,hogy nem a facebookon élem az életem (azon kívül nyugaton már egyáltalán nem "menő" a facebook)..vannak barátaim és van életem is, normálisnak gondolom magat és mások is, 110%ban heteo vagyok, és nincs semmi titkolni való az életemben, egyszerűen csak nem egy bárki számára nyitott könyv :)
2017. febr. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
82%

Szexuális beállítottság baccus. Eszem megáll.

Én pl rendszeresen használom az FB-t, csak épp a legtöbb posztom kizárólag a családom látja; az ismerőseim csak egyet-egyet (évi 2-3 fotó, esetleg ugyanennyi megosztás). Idiotizmus napi 120 képet meg állapotot megosztani, a kutyát nem érdekli - ha mégis, akkor meg fel lehet venni egy külön csoportba. Tiltottam már le ismerőst, mert annyit posztolt, hogy senki más megosztásait/képeit nem láttam.

2017. febr. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
75%
Milyen köcsög világban élünk hogy azért vagyok fura ember mert nem faszbúkon élem az életem, csak kommunikálni járok fel. HIHETETLEN
2017. febr. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
70%
Nekem nem üres az adatlapom, de evente max 2-3 posztot/kepet rakok fel. Minek? Azert a 2-3 like-ert? Nincs nekem annyi ismerösom, akik meg vannak, a valosagba tartom a kapcsolatot. Ezt mindenkinek elmondtam: legközelebb lannyal akkor teszek fel kozos kepet, ha menyasszonyom lesz.. 29f
2017. febr. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
56%
A facebook önmárketingre való és a másokkal, új vagy régi emberekkel való kapcsolatteremtésre illetve annak megtartására. A fotókat instagrammra szokás manapság rakni. A magánéletedről való közleményekre pedig ott a twitter. Még szerencse, hogy ki lehet kapcsolni a mások "követését", különben rosszul lennék a sok felesleges poszttól és hozzászólástól. Bár, sokan imádják, mert kb olyan mint egy real time updated velvet magazine :) De én azt se olvasom.
2017. febr. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
76%

Barátom 23 éves, a profilképe 2015 januári.


Friss képe nincs fent, igaz még középiskolás korából több száz kirándulásos képe van fent pár albumban, amiket ő fényképezett.


Legutóbb 2-3 éve posztolt az üzenőfalára bármit is. Az üzenőfalán a legutóbbi üzenetek novemberből származnak, amikor a szülinapja volt.

Nem is olyan régen 450 ismerőse volt, de kitörölt rengeteget és már csak 120 maradt neki, mert törölte azokat, akikkel évek óta nem beszélt vagy akiket nem is kedvel


21/L

2017. febr. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Volt már "szerencsém" ilyen pasihoz.Nála viszont kiderült, hogy nős, ez volt a kamu profilja, amit nőzéshez használt.
2017. febr. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
FB profil alapján véleményezünk?:)) Ha teli van képpel, barátokkal,aktív akkor mit gondoltok róla? Ez ugyan az.Ha ha teli van minden hü...lyeséggel az oldala akkor is félrejárhat,lehet egy idióta, stb... Nincs összefüggés. Lehet csak normális, és nem a neten éli az életét.
2017. febr. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Ha van aktív profilja, könnyebb leinformálni.

Ha nincs aktív profilja, az meg nem jelent semmit.


Ennyi.

2017. febr. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Különösnek találnám, de nem foglalkoztatna túlzottan. Én se vagyok ráfüggve
2017. febr. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!