Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! A kövér lányokról miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A kövér lányokról miért nem vesztek tudomást? Miért nézitek őket levegnek?

Figyelt kérdés
tényleg nem tetszenek nektek? vagy mások véleménye miatt jártok inkább vékony csajjal?
2010. máj. 9. 17:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
68%

"tényleg nem tetszenek nektek?"


Tényleg.


20F

2010. máj. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
67%
Tényleg.
2010. máj. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
76%
vannak elvárásaim amiböl azok akiknek nicns jo alakjuk már kiesnek:S de hát ez van. van oylan akinek bejönnek
2010. máj. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
69%
Most őszintén, amiért a csajok többsége nem vesz tudomást a kövér pasikról. Ugyanis, akármit mondasz: nem szép látvány egy kövér nő/férfi. Tegyél az alakodért, mert nem esztétikus.
2010. máj. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
64%
Nyugi, általában a legcsúnyább fiúk a legválogatósabbak.
2010. máj. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
88%
a duci lányok is lehetnek nőiesek,szexik,de vannak olyanok is ,akik nem adnak magukra,mackónaciban járnak stb.ez nagyon kiábrándító egy pasinak.
2010. máj. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
87%
a van rajta egy kis plusz és a kövér nem egyenlő. és senki ne fogja a genetikára. nem csak fogyni lehet, de formálni is. lehet h sosem lesz vki modellalkatú, de csinos és igényes bárki lehet... egy zsákba öltözött benga után meg forog a retek...
2010. máj. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
94%
Jól lepontozták a lusta dagadtak az őszinte válaszokat (az elején). Pedig ez az igazság, nem tetszenek.
2010. máj. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
69%
én csaj vagyok. nem vagyok egy kis darab de túl nagy sem. de tudom mi áll jól. ez tőled függ. lehetsz kicsit ducibban is csinos. szerintem legalábbis. szóval, ha kicsit ducibb vagy attól még nézhetsz ki jól ha tudod mi áll jól és mi nem.
2010. máj. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
52%

cigist, drogost, alkoholistát elítélik mert függő...


a kövér meg kajafüggőség... azt szerinted nem?


a zsírtól tocsogó étel se guszta

2010. máj. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!