Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! A kövér lányokról miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A kövér lányokról miért nem vesztek tudomást? Miért nézitek őket levegnek?

Figyelt kérdés
tényleg nem tetszenek nektek? vagy mások véleménye miatt jártok inkább vékony csajjal?
2010. máj. 9. 17:00
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem tetszenek. Én rendszeresen sportolok (kondizom) igényes vagyok magamra, nem fogok egy dagadt lánnyal járni.


22/F

2010. máj. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
a magabiztos duci lányok miért nem filoznak ilyen hülyeségen?? talán azért, mert van barátjuk??? az önbizalomhiányosok meg maradjanak már amguknak és ne azokat pontozgassák le, akik őszintén válaszolnak. mindenkinek más a szép. ezt tudomásul kell venni. attól h nádszál karcsú vagy lehet, h a büdös életben nem szeret meg senki, mert semmi személyiséged. és attól, hogy nem áll jól a bikini még lehetsz hihetetlen vonzó személyiség. itt nem a belső, csak a külső tulajdonságokról volt szó. ennek fényében legyen kedves mindenki intézni a pontozást...
2010. máj. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igénytelen az aki kövér.Persze legtöbben ráfogják genetikára meg minden szarra, amiben annyi igazság lehet hogy könnyebben híznak, de fogadni mernék hogy az ilyen kövér lányok nem is tesznek semmit azért, hogy változtassanak, itt a sportra gondolok.


Tényleg NEM tetszenek.

2010. máj. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más tetszik.

Én egy 24 éves, 175 cm-es és 61 kg-os lány vagyok, de kamszként voltam 85 kg is. Akkor sem volt gondom a pasizással. Volt, akinek kifejezetten tetszett, hogy telt voltam. (..."jó kis húsos puncid van...")

Volt konkrétan olyan, hogy egy fiú a 47 kg-os modell alkatú barátnőjét velem csalta meg...:)


24/L

2010. máj. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!