Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet ebből még valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből még valami?

Figyelt kérdés

Pénteken megismerkedtem egy fiúval, elcsattant egy csók is, bejelölt Facebookon (buliban ismerkedtünk meg). Majd szombaton írt, ma délelőtt is. Írta, hogy nagyon szimpatikus vagyok neki, de ezen kívül más bókot nem. A többi, amiről beszéltünk, az hétköznapi téma volt. Lehet ebből még valami vagy halott ügy? Ma kb dél óta nem írt.


Köszi a válaszokat!


2017. febr. 26. 20:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Ő egyáltalán nem ivott (tehát nem a részegség hozta ki belőle, amit tett), én meg csak maximum spicces voltam.
2017. febr. 26. 20:18
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mennyire számít, de a buliban is többször félrevonultunk és beszélgettünk, én úgy éreztem, egészen egy húron pendülünk - aztán lehet, ő másképpen gondolja.
2017. febr. 26. 20:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem eltévesztetted a kategóriát (tinibe fáradj át!)
2017. febr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem nem tévesztettem, mert a fiú is és én js 18+ évesek vagyunk.
2017. febr. 26. 20:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt, hogy kettőtök kapcsolata nem léphet magasabb szintre, abból szűrted le hogy dél óta nem írt? Hát ne haragudj de ebből nekem is az jön le hogy bőven 18 alatt vagy. Olyanra nem gondoltál hogy talán azért nem írt mert nem volt rá ideje? Nem a facebook körül forog a világ. Ha a srác bejelölt, ő írt rád és még szimpatikusnak is tart, akkor nem hiszem hogy van mitől félned. Bejössz neki. Az pedig egy más tészta hogy komolyat is akar-e tőled, vagy csak meg akar dönteni...
2017. febr. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!