Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lány, aki tetszik, Jobbikos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány, aki tetszik, Jobbikos, lehet ebből baj később?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon megtetszett és már randiztunk is, minden okés egyelőre. Viszont ilyen nagy elkötelezett Jobbikos, amivel nekem semmi bajom sincs, mivel totál hidegen hagy a politika. Nekem tökmindegy, ki milyen párttal szimpatizál. A gond inkább azzal lehet, hogy ő iylen nagy fan ,aki tüntetésekre meg felvonulásokra jár és én ezekre tuti nem fogom elkísérni, a hideg kiráz az ilyen értelmetlen vonulásoktól, tömegiszonyom is van. Szavazni sem fogok egyik pártra sem, leszarom az egész politikát úgy ahogy van, neki viszont ez az egyik kedvenc témája. Egyébként egyáltalán nem rasszista vagy gyűlölködő meg ilyenek, mint amit sokan terjesztenek a jobbikosokról úgy általában, hanem egy teljesen rendes ,jófej lány.

2016. dec. 26. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Biztos az apja is ilyen, tőle tanulta. Inkább szerintem többször kéne hívjad pl. értelmes programra (pl. színház/mozi/opera/koncert/egyéb...), és hátha ezekről a felvonulásoktól elszokik. Vagy hívd el táncolni valahová, mond meg neki, hogy a közösen töltött időt ne a politika mérgezze meg, téged nem érdekel az egész.
2016. dec. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
A kifejtés alapján tökéletesen indifferens a lány politikai nézete; a te problémád a tömegiszonyoddal kapcsolatos. A cím így csak egy clickbait.
2016. dec. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A csajnak nem fogsz bejönni.
2016. dec. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de bejövök neki
2016. dec. 26. 12:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Te meg zsidó vagy? :D


Egyébként ha nem radikális jobboldali, akkor nem hiszem, hogy baj lenne belőle.

2016. dec. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%

Én jártam jobbikossal,azóta mérföldekről kerülöm őket(én lány vagyok és pasiról van szó,de a lényegen nem változtat).El is magyarázom,hogy miért.


Ahogy téged,úgy engem is hidegen hagy a politika,épp ezért nem tudok együtt lenni olyannal,aki egész nap másról sem beszél,csak erről,szidja a kormányt, összeesküvés-elméleteket gyárt a világról és gyűlölködik.Arról nem is beszélve, hogy mindenért más a hibás,ahelyett,hogy a saját életét építené,és nem másokat hibáztatna a saját lustaságáért(a kormányra fogta,hogy nem gazdagok,holott érdekes az én szüleim is ebben az országban élnek,mégis gazdagok,mert képesek voltak tanulni és küzdeni a jólétért).


Hozzáteszem elég sok jobbikost megismertem rajta keresztül és ez mindegyikről elmondható volt,plusz hangoztatják folyamatosan,hogy nem rasszisták,de nagyon is azok,persze valamilyen szinten igazuk van,de nem kéne,hogy ez gyűlölködésbe csapjon át.Szóval elég esélyes,hogy a lány,aki neked tetszik,ugyanilyen,sőt biztos,csak eleinte tagadja,de ha összejössz vele,majd rájössz magadtól is...én soha többet nem leszek olyannal,aki ennyire belemártja magát a politikába és ilyen szélsőséges nézeteket vall.

2016. dec. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előbb vagy utóbb csalódik úgyis a pártban, ha van még sütnivalója (nem sértésnek szántam, sajnos ez a kegyetlen igazság, tapasztalat). Ha "szerencséd van" és akkor következik be, mikor együtt vagytok nyert ügyed van.

Jobbikos srácokkal más a helyzet, három féle van, a nagyon bevont jobbikos, aki megpróbál téged is a saját képére formálni, van aki szinpatizál velük de nem adta fel a józan eszét és van a tag de, semmiben nem vesz részt. Ha az utóbbi kettőnél próbálkozol nincs gáz. Az elsőhöz pedig sok sikert :D

2016. dec. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!