Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kéne tennem ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem ebben a helyzetben? Kezdeményezzek?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel egy suliba járunk, de csak látásból ismerjük egymást. A múltkor úgy adódott, hogy több időt töltöttünk együtt (sulis program, semmi extra, nem is beszéltünk), és akkor eléggé megtetszett, és azóta nagyon sokat gondolok rá. Kiderült, hogy egyik barátnőm ismeri őt, és beszélőviszonyban is vannak, bár nem annyira közeli a kapcsolatuk, csak néha szólnak egymáshoz pár szót (akkor szokott csak nekem is köszönni, ha ő velem van).

Nagyon szeretném megismerni, csak fogalmam sincs, mit szólna hozzám. Nem vagyok valami szépség, és gőzöm sincs róla, hogy ő milyen, hogy hogy állna hozzám.

Nem lenne túl nyomulós, ha a barátnőm által olyan szinten kezdeményeznék, hogy mondjuk odamegyünk hozzá beszélgetni, vagy ilyesmi?

Nagyon félek, hogy megint csak csalódás lesz a dologból, viszont így meg elég rossz.

Egy tanácstalan 16 éves lány


2010. máj. 9. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:

hát ha beszélőviszonyba vannak, akkor szerintem nem lenne túl nyomulós végül is a lányok még a wc-re is együtt mennek, akkor mért ne állhatnál te is oda beszélgetni ;)

sok szerencsét!

2010. máj. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, majd talán megpróbálom :) csak nagyon félek...
2010. máj. 9. 19:18
 3/6 anonim ***** válasza:
szia, 1 kérdés még, te nem békéscsabai vagy? mert nálam is ez a helyzet, csak én a fiú vagyok.... szerintem egyáltalán nemlenne nyomulós, persze mégjobb ha te is tetszel neki...de még jobb az, ha egyedül mennél oda, nem kell félni, bár aranyos ha egy kicsit látszik hogy izgulsz: ) de mindent bele, nem lesz gond: )
2010. máj. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
somogy megyében laksz?:D
2010. máj. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem vagyok se békéscsabai se somogy megyei :)
2010. máj. 9. 20:46
 6/6 A kérdező kommentje:
háát..egyedül tuti nem mernék..még barátnőmmel is csak nehezen..nagyon félek :(
2010. máj. 9. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!