Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit változtassak, ha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit változtassak, ha?

Figyelt kérdés

Értem soha nem küzdenek a férfiak, ha akarok valamit nekem kell tepernem kb.

Egy barátnőm meg nehéziparban űzi a nehezen kaphatót, mégis kitartóak vele a férfiak.

(Azokkal űzi, akiktől akar valamit, akiktől nem, azokat gyorsan elhajtja.)

Most mondjuk már másfél éve kapcsolatban van, szóval most mindenkit elhajt, de pl. a barátjának is HÓNAPOKIG tartott meghódítani őt, annyira nagy iparban űzi ezt a műfajt. Tesztelget, elhúzta az első szexet hónapokkal későbbre, azt érezteti hogy szeret szingli lenni és férfiakkal ismerkedni, stb. Randizni amúgy mindig hajlandó, azzal nem trükközik, meg sokat beszél nem személyesen is.


2017. márc. 2. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
sokat írtál a barátnődről, de magadról semmit... Pedig lehet, nem ártana végiggondolnod, hogy te valóban szeretnéd-e a kakasviadalt, vagy csak irigykedsz a barátnőd sikereire.
2017. márc. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

ne a barátnőd hülyeségeiről rizsázz ha a kérdés rólad szól!

de egy tanács, legyél önmagad, ne taktikázz, mert rosszul is elsülhet!

mit akarsz elérni? szexet? komoly kapcsolatot?


24F

2017. márc. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem valójában féltékeny vagy a barátnődre, mert belé vagy szerelmes...
2017. márc. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez nem csak azon múlik, hogy hónapokig húzza az agyukat, hanem gondolom nőies szexis, jó alakú nőről van szó akire 10- ből 9 férfi azonnal ráugrana, nem?
2017. márc. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert nehéziparban űzi az elerhetetlent.Ezert.Semm másért.Taktikakirálynő a barátnőd.Ennyi a titok.
2017. márc. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A lênyeg benne van amit irtàl kérdező azt érezteti hogy nehezen megkapható de a bökkenő ott van hogy ha nem adja be a baràtnőd a derekàt akkor ugy is feladjàk !Lehet huzni vonni magunkat ha honapokis nincs semmi erre csalàdot nem lehet alapozni persze rövid tàvra biztosan jó de hosszabb tàvra nem egészséges !
2017. márc. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Nyugtasson a gondolat, hogy csak a mazochista pasasok hajtanak az ilyen libák után. :)


Én például ma érzem, hogy tesztelget, meg húzni akar, dobbantok. Nem játszmázni akarok meg teperni, hanem kapcsolatot. Az ilyen ostoba kislányok nekem nem vehetőek komolyan. Csak azt vetíti felém, hogy nem akar semmit és le is lépek.


26/F

2017. márc. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát ha már "neked kell teperni kb." akkor elvitte a fene. Én speciel nem nagyon csípem, ha egy csaj rám tapad. De azt se, ha taktikáznak, mint a barátnőd.

Jelezd a kiszemeltnek a zöld utat (non verbális kommunikáció csodákra képes) és ennyi. Ha kicsit is bejössz neki, akkor rádstartol.

2017. márc. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Felesleges taktikázni,aki jonni akar az jon magától is.Ha meg taktikázik lehet megkapod de nem túl hosszú időre...Persze ha az kell neked is.(5)
2017. márc. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezzel a módszerrel kétféle pasit lehet csak felszedni:

-Vagy olyat, aki szélsőségesen mazochista, a kapcsolatban életképtelen papucs,

-Vagy olyat, aki egyszerre több nőt fűzöget "majd csak bejön valamelyik" alapon, és ugyanezt később is folytatja, ha már összejött valamelyikkel.

(Az exemnél roppant büszke voltam, hogy fél évig kitartóan kerülgetett, udvarolgatott, aztán miután összejöttünk, kiderült, hogy még vagy öt másik nőnek is. És akkor is, amikor már együtt éltünk. Én a saját hibámból tanultam, soha többet nem kell olyan pasi, aki sokáig képes várni rám. Amúgy én nem taktikáztam, csak visszafogott voltam hosszú ideig.)

2017. márc. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!