Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » CSAJOK! Nektek mitől FÉRFI...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CSAJOK! Nektek mitől FÉRFI egy férfi?

Figyelt kérdés

Társkereső oldalakat böngésztem és nagyon sok nő írja azt,hogy ő igazi férfit keres!Nem fiút hanem FÉRFIT!


Szerintetek mitől férfi egy férfi?Írjatok főbb tulajdonságokat,leginkább a belsőre,viselkedésre gondolok de a külsőről is írhattok.


Illetve olyat is lehet írni,ami abszolút kizáró ok.egyszerű példa:bunkó viselkedés.


2017. márc. 3. 00:12
 1/8 anonim ***** válasza:
21%

Magas, izmos és erős!!! Legyen férfiasan jóképű, de ez elég szubjektív. Én pl a férfias vonásokat szeretem. Van akinek a kisfiús arc jön be jobban.

Legyenek nagy lapát kezei amivel ha elkap nem szabadulok :P


Belsőre legyen férfi. Érvényesítse az akaratát velem és másokkal szembe. Ne legyen túl erőszakos de egy kis durvulás azért belefér. Ne kezeljen porcelánbabaként, de azért tiszteljen. Értsen a dolgokhoz, tudjon megszerelni mondjuk egy csapot ha kell vagy egy villanyt.


Legyen pénze, jó motorja vagy autója. Csináljon extrém sportokat, küzdősport, ejtőernyő ilyesmi.


Nálam valahol ilyen egy igazi férfi és csak egy ilyet tudok komolyan venni ha bepróbálkozik.

2017. márc. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vállaljon fel engem mindig, minden körülmények között. Ha ő így tesz, akkor én is vele. Ez az igazi váll-vállat vetve való érzelmi támasz. E nélkül csak szárnyaszegett madárként való bukdácsolás van egymás mellett, de a másik nélkül. Pördítsük meg egymást a világ előtt, hogy te az enyém és én a tied. :)
2017. márc. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen: a ffi hölgyet keres maga mellé, és úgy is bánik vele. Ez ennyi :)
2017. márc. 3. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Vigyazz ram

Odafigyel ram

Kivan megvan a szexualis osszhang

Kinyilvanitja az erzelmeit felem

Magabiztos

Onnallo

Van elet celja

Atgondoltan tervez az eletre

De kepes spontan is viselkedni

Kepes tenni a celjaiert/celjainkert


Es ami nekem nem szamit :

A farok meret

Anyagi helyzete

Milyen munkat vegez

Es a vegletektol eltekintve a kinezete

2017. márc. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Intelligens, nyitott gondolkodású, megbízható. A hűség nem csak egy fellengzős kifejezés számára, hanem jóban rosszban, szó szerint. Ha baj van, őszintén előáll és elmondja, nem sumákol, nem kerüli a konfliktust. Gondoskodni akar a családjáról, tisztességes munkája van és legalább elfogadhatóan keres (ketten együtt ne szűköljünk). Kitartó, az élet kihívásait nem nyafogva fogadja. Velem érzelmes, kedves, romantikus, nem fél kimutatni a szeretetét.


Külsőre egyenes tartású, férfias öltözékű(imádom az öltönyös férfiakat, de ez ritka sajnos), ápolt és valamennyire sportos. Nem kell full kigyúrt, sem kockahas, de ne legyen puha a teste, ne hanyagolja el magát ennyire.


Kb ezek.

25L

2017. márc. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

- magabiztos, tisztában van önmagával, nem nyavalyog felesleges hülyeségek miatt, és abból próbálja kihozni a maximumot, amije van.

- kimutatja az érzelmeit,

- őszinte és nem fél konfrontálódni (velem sem), kiáll a véleményéért - de ostobaságokat ne higyjen el kapásból, és ne legyen szűklátokörű sem

- emellett érezzem magam biztonságban vele - ami nem azt jelenti, hogy aki csak rám néz, azt megveri

- nekem nem kellenek tőle drága dolgok, sem ékszerek, de a figyelme, szeretete, érintései és csókjai igen


Kinézet: mindengy, csak ne legyen fogatlan, koszos, büdös, a magasság sem izgat (a kedves 4 centivel alacsonyabb).


Nem utolsó sorban pedig normális, változatos szexualitás, nem csak beteszem-kiveszem reszelek és ennyi.

2017. márc. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szeret es akar is minden téren biztonsàgot nyújatani,nem uralkodik rajtam,de talpraesett,ügyes,udvarias.Törődő,gondoskodó.Van kisugàrzàsa,egyénisége nem csak divatmajom.Nőnek érezhetem magam mellette,nem egy bajàrónőnek,cselédnek.Elkötelezetz(a calàd,kapcsolat)mellett.Tehàt hűséges és megbízható.Kàros szenvedélyek nem férfiasak!
2017. márc. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sunshinedoll ***** válasza:

Kétségtelen, hogy minden férfi férfi :D

A fiú is férfi, nincs különbség. Ugyanaz a kettő.

Ugyanaz a demográfiai csoport, kivéve, ha mondjuk az éveket vesszük. De ha meg az éveket vesszük, akkor honnan férfi a férfi? 17-ig fiú, 1 év múlva már hirtelen férfi, vagymi? :D

Én nem különítem el a kettőt. Nem is szoktam ilyen kifejezéseket használni, hogy IGAZI FÉRFI :D A nőverő, mocsok is igazi férfi, ezt kapjátok ki.

2017. márc. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!