Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Egy gazdag, de alacson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Egy gazdag, de alacsonyabb "hétköznapi" pasival randiznátok vagy minden esetben kizártnak tartjátok? Van köztetek "kakukktojás"?

Figyelt kérdés

Hangsúlyozom, nem rólam van szó, szóval ez nem burkolt társkeresés csak eszembe jutott, hogy a hírességek között nem is annyira ritka az alacsony pasi-modell/színész nő párosítás. Itt van néhány pár, akik között Gigi Hadid barátja a legmagasabb 175-el, a többiek 5'8" körül (173) vannak.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Mondjuk a Liv Tyler pasiját nem értem, mert ő még csúnya is, na mind1. Szóval ti el tudnátok képzelni egy gazdagabb, de alacsony vállalkozó/mérnök pasival egy ilyen kapcsolatot, vagy ez csak a hírességeknél divat? Gondolom nagyrészt a személyiségük miatt is vannak együtt, mert azért Hollywoodban van jó néhány Joe Manganiello-hoz vagy Chris Hemsworth-hoz hasonló "álompasi" és ezeknek a nőknek is lenne miből válogatni.



2017. jan. 28. 13:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
168 cm vagyok, amíg az adott srác nem alacsonyabb nálam több, mint 5 cm-vek, addig nem érdekel a magassága és randizom vele, ha tetszik a személyisége és tudok hozzá vonzódni. Az meg, hogy gazdag, nem oszt, nem szoroz, gazdasági szakon tanulok, nincs szükségem anyagi támogatásra. A pénz annyiban számít később, hogy ne okozzon gondot összeköltözésnél egy közös lakás felét kifizetnie :)
2017. jan. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
1. Vagyok: nem tudom, melyik lyv tyler, de őszintén szólva nem is érdekel melyik modellnek milyen pasija van, nem ez alapján választok párt magamnak
2017. jan. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Bár ilyen hozzáallással, hogy modellcsajok így, meg úgy, nem járnék veled, de nem a magasságod, hanem a szemléletmódod miatt :)
2017. jan. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%

A kulcs az ott van, hogy ezeket a csávókat a népszerűségük miatt választották be a nők, vagy tulajdonképpen ők vannak a szociális létra legtetején, és ez vonzó a nőknek.

Vagy nem azért kerülnek melléjük, mert jól néznének ki stb. hanem mert híresek.

2017. jan. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Nekem pedig úgy tűnik, mintha magas csajjal megjelenni inkább sikknek számítana egy ideje. Mintha csak villogni akarnának velük azt sugallva, nézzétek nekem "mim" van.
2017. jan. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha elég gazdag/híres/befolyásos vagy, alacsonyan is lehet nőd, de személyiséggel nem mész semmire.
2017. jan. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#5: Ezt a celebvilágra érted? Mert én a való életben ennek halvány nyomát sem látom, de ha utóbbira érted, akkor kérlek mond meg, hol látsz te ilyen párokat.
2017. jan. 28. 13:48
 8/15 anonim ***** válasza:
18 éves vagyok és nálam nem számít az, hogy gazdag legyen. Kezdjük ott, hogy a szülei pénzén él a legtöbb fiú, amíg nem lesz munkahelye. 153 cm-es vagyok és egyszer randiztam egy fiúval, aki szintén ilyen alacsony volt, mint én. Furcsa volt a helyzet, mert nekem biztonságérzetet ad amikor megölelek egy fiút és érzem, hogy magasabb, de többnyire a gyerekessége és a távolság miatt nem lett kösztünk kapcsolat, hanem csak barátság maradt.
2017. jan. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
5 A celeb világra értettem igen.
2017. jan. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem egyik se számat, de a pénze, se a magassága, ha megismertem és megfelel, akkor járnék vele, ennyi.
2017. jan. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!