Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mennyire számít, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire számít, hogy egy férfinek jó genetikai adottsága legyen?

Figyelt kérdés
És hogyan ismerhetők fel ezek az adottságok?
2017. márc. 5. 06:49
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Én mindig vérmintát szerzek, és bevizsgàltatom egy biológus ismerősőmmel. Nagyon hasznos az örökletes betegségek illetve az azokra való hajlam kiszűrésére.
2017. márc. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szellemes :-)
2017. márc. 5. 07:10
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Tudod szokták mondani, amilyen az agyonisten, olyan a fogadjisten is!


A kérdés maga egy nagy b..romság. Most nézhetsz ki úgy külsőre, mint egy görög isten, de ha egy önző egoista p..raszt vagy, ráadásul sötét is vagy belülről, nálam még a dohányzás is kizáró ok, akkor meg, mit számít az, hogy jó a tested genetikája?

2017. márc. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Nem szeretnek gyermeket. Igy nem igazan.
2017. márc. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Csak ez számít a lányoknak: legyél jóképű és magas.
2017. márc. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én oda szoktam figyelni, hogy nagyjából okés legyen. Nem kifejezetten szempont, de jó, ha rendben van.

Ránézésre viszonylag sokmindent meg lehet állapítani. Szem, fogazat, izomzat, csontozat, hol raktározódik a zsír, szimmetria..stb Ezen kívül meg a szülőket lehet megnézni.

2017. márc. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Én férfi vagyok és azt kell mondanom, hogy láttam már nem túl előnyös külsejű férfiakat olyan nőkkel, hogy az döbbenet. Ez annyira nem is ritka, szóval nem számít mindenkinek. Bár azért egy minimális kinézet szerintem előny. Tehát, ha olyan vagy, mint az Elefántember, akkor eleve rosszabbak az esélyeid, de akkor sem lehetetlenek...
2017. márc. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mennyire számít..mennyire számít! Pff

Szerinted miért várja el a csajok döntő többsége, hogy a pasi minimum 180 magas és sportos alkatú legyen? Miért kizáró náluk a kopaszodás? Miért a szakállas/dús hajú férfiideál manapság a divat? Hát azért, hogy kiszűrjék a George Clooney genetikájú embereket a többi selejt közül, akikkel még 40-50 évesen sem lesz majd visszataszító a szex és olyanok lesznek, mint egy jó bor, amit az idő csak tökéletesít. 50 évesen egyik nő sem fog vágyni egy mélynövésű, ráncos hasú, impotens, kopasz fószerre. Szóval ha már van lúd, akkor legyen jó kövér. Így gondolkozik szinte minden nő.

2017. márc. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!