Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mi az a minimum autó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi az a minimum autó, aminek egy férfinek 30 évesen rendelkeznie kéne?

Figyelt kérdés
2017. márc. 7. 15:46
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
47%

Bármi, ami műszakilag biztonságos állapotban van, és nincs tele szeméttel, kosszal, és nem rohad.

Vidéken lakom, ide kell azért autó. Spórolok, és belátható időn belül veszek majd sajátot, szóval engem nem kell majd furikáznia, de hacsak nem egy helyen fogunk dolgozni, vagy nem otthon lógatja a lábát munka helyett, akkor neki is kellene.

Pesten konkrétan őrültnek néznék egy olyan pasit, aki ott lakik, ott is dolgozik, és van autója.

22L

2017. márc. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező az autó. Ha meg van akkor tök mindegy, ne essen szét a rozsdától, ne legyen lutri, hogy mikor döglik be alattunk és ne legyen mocskos.
2017. márc. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Most örököltem autót, és most tudtam meg olyan dolgokat, hogy biztosítás, súlyadó... a francnak kellenek ilyen hülyeségek.
2017. márc. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!