Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, hogyan viszonyultok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hogyan viszonyultok az olyan férfiakhoz, akik bár közel állnak hozzátok régóta, de mégsem köszöntenek fel Nőnapkor?

Figyelt kérdés
Közel áll hozzátok: pl. naponta-hetente többször beszéltek, mindig kedvesek vagytok velük, stb. 28N

2017. márc. 8. 14:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%

Ugyanúgy, mint eddig, mivel nem tartom a nőnapot...


Aki felköszönt, azt megköszönöm, aki nem... nem, nem sértődöm meg rajta és nem is várom el.

2017. márc. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
59%
Mi a gond ezzel? En alig varom, hogy vege legyen a napnak es megusszam mindenfele ostoba ajandek es hulye poen nelkul.
2017. márc. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de egy kicsit életvidámabb nők válaszait is várnám :)
2017. márc. 8. 14:36
 4/24 anonim ***** válasza:
90%
Nem zavar. Legalább nem játssza meg magát.
2017. márc. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
81%
Eletvidam vagyok, attol meg hogy te nem erted az unnep lenyeget.
2017. márc. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, azért, mert mi nem tartunk nőnapot, nem is vagyunk életvidámak? :D... Ez jó...


Te tartod a nőnapot és fele annyi férfi nem köszöntött fel szerintem, mint minket meg azok, akiktől elvártad és be vagy sértődve... :D :D :D


Szóval, akkor ki nem is életvidám? :D

2017. márc. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
57%
Sehogyan, vagyis ugyanúgy mint máskor. Mondjuk nem bánom azt se hogy nem hívogatnak állandóan hogy boldog nőnapot... Boldog, mert végre szabadnapom van (múlt szerdán volt utoljára)
2017. márc. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
56%

Ugyanúgy mint azokhoz akik nem köszöntenek fel. Én sem vagyok nagy Nőnap párti. Ha valaki rám ír, esetleg kapok egy virágot nyilván örülök (mint bármelyik másik nap is) de nem várom el, sőt feleslegesnek tartom. Így ugyanúgy viszonyulok hozzájuk :)

23/N

2017. márc. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%
Senkitől sem várom el, hogy felköszöntsön, de ha megteszik, azt megköszönöm, mert jól esik. 20
2017. márc. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
67%
Vagyok annyira életvidám, hogy a hangulatom nem befolyásolja, hogy ki köszönt fel és ki nem. Ha köszöntenek, az jólesik (bármilyen alkalmon), megköszönöm, de nem várom el és pláne nem omlok össze, ha elmarad a köszöntés. Nem külső tényezőktől függ a jól-létem, hanem belülről fakad. EZ az életvidámság, nem az, ami folyton külső forrásokra, megerősítésekre szorul.
2017. márc. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!