Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lány (nő) az ötödik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány (nő) az ötödik randin vallotta be, hogy van egy nagyon rossz házassága - és 4 gyerek. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Naívan azt hittem, hogy végre, 32 évesen megtaláltam az igazit egy 35 éves szépség személyében. Igazából fel sem tűnt semmi (max annyi, hogy valamiért este sose tudtunk beszélgetni), az ötödik randin rákérdeztem pár dologra, köztük, hogy végül is egyedül lakik-e? És akkor szemlesütve bevallotta, hogy a férjével meg a 4 gyerekkel.

És hogy eddig nem merte elmondani, hogy el ne veszítsen engem. De ki akar lépni a kapcsolatból, csak a gyerekek miatt nem tudja mi legyen.


Mi legyen? Végül is elhallgatott előlem egy nagyon fontos tényt, aminek ismeretében bele sem mentem volna a dologba. Ti mit tennétek?



2017. márc. 10. 09:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szerintem addig menekülj amíg tudsz. A 4 gyerek valószínüleg nála maradna. Ha komolyabban összejöttök, vagy összeköltöztök, kell neked 4 gyerek? Állandó konfliktusforrás lesz. És mi lesz ha te is akarsz majd gyereket? Akkor majd 5 lesz. Találnál biztos ennél jobbat is.
2017. márc. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Beolvasnék neki, aztán illa berek, nádak, erek...
2017. márc. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Na igen, alapból 1-2 gyerekkel nem lenne baj. De csak úgy, hogy még az ismerkedés elején ezt elmondja. Ráadásul mondta, hogy a férje betegesen féltékeny és mindig gyomoridege van, mikor hazaér. És a lány elvesztette minden fiú barátját, mert a férj fenyegette őket.


Ennek ellenére 1 éves a kisebb gyerek. Szóval minden rossz, bánt, de azért szülök neki még egyet. Áhhh.

2017. márc. 10. 09:56
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

ez a kapcsolat nem jól indul, szerintem még most szakítsd meg, később csak bonyolódik és ki tudja mi volt még hazugság...


24F

2017. márc. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
(folyt) azt is mesélte, hogy általában a "békülő szex" után jött a gyerek.
2017. márc. 10. 09:58
 6/20 anonim ***** válasza:
69%

Sajnos az esetek többségében ilyenkor arról van szó, hogy a másik kapaszkodónak próbál használni valakit, és ha sikerül a másik hátán kimásznia a rossz kapcsolatából, akkor utána már rövid időn belül értelmét veszti számára a kapcsolat.

Nem minden esetben alakul így, de túl sokszor ahhoz, hogy érdemes legyen kockáztatni.

Nyilván nincs könnyű helyzetben, ez tény, ugyanakkor meg kell találnia a módját, hogy önállóan lezárja a kapcsolatát és UTÁNA ismerkedjen, de akkor már nyílt lapokkal.

2017. márc. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem csoda a férje féltékenysége, hogyha az asszonyka randizgatni jár...

A helyedben megmondanám neki, hogy bocs, de így nem. Ne azért lépjen ki a házasságból, mert te ott vagy. Lépjen ki önmagáért. Utána talán... De a 4 gyerek se olyan ijesztő, ha nem annyira kicsik már.

2017. márc. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Úristen egy szappanopera ehhez képest esti mese.

Szerintem most lépj ki ebből, bonyadalom bonyadalom hátán lesz, és borítékolható hogy a válás átmegy peres ügybe.


És könnyen lehet (sok ilyen eset van) hogy mondjuk fél év után közölné, hogy "De Ő mégis csak a gyermekeim apja" és visszamenne hozzá.

2017. márc. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Bocsi, most látom, hogy egy éves a legkisebb, én dobbantanék most rögtön.
2017. márc. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 kendrazoltan ***** válasza:
A jóisten mentsen meg attól, hogy ebbe belemássz...megkeserítenéd a saját életed, hidd el...nem azt kapnád, amire vágysz, lévén, hogy te a nőre vágysz, de itt iszonyat mennyiségű járulékos dolog van...a klasszikus esete annak, amikor több a leves, mint a hús...
2017. márc. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!