Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szexre készülünk, mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexre készülünk, mégis vár amíg elintéznek mindent a szakítással kapcsolatban, ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Van egy pasi aki foglalt volt mikor elkezdett velem kavarni-akkor is úgy sejtettem, hogy rossz a kapcsolat, és ma már ez egyértelmű hisz röviddel Valentin nap után szakítottak. Még együtt voltak, mikor azt írta nekem, hogy "Egyszer élünk, csináljuk. Szexeljünk." Aztán eltűnt. A héten viszont megint jelentkezett, és bocsánatot kért az eltűnéséért és azt mondta éppen a különválás zajlik, még el kell intézni ezzel kapcsolatban 1-2 dolgot aztán szexelni akar. Na már most..alapból csak szex lesz közöttünk, úgy tervezzük, ezért meglepődtem hogy várni akar addig még totál minden el van a különválással intézve, holott simán meg is csalta volna. Ez ugye nem azt jelenti, hogy mégis komolyabbra vágyna velem?

2017. márc. 10. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem feltétlenül. Csak van annyira gerinces, hogy nem csal meg senkit. Respect neki.
2017. márc. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1: :) hát olyan nagy respect azért ne..írtam h 'kavartunk'. Most abba nem mennék bele, hogy milyen szintig, mert nem tartozik a kérdéshez.
2017. márc. 10. 13:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt mondta, elintézni valója van.

Én sem mennék bele, ha csak 1-2 óra lenne szabad.

A simán szexkapcsolatnál is kell nekem mini9mum 4-5 óra nyugodt körülmény. Az semmit nem ér, ha ráugrok végeztem és tűz intézni a dolgaim.

2017. márc. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom... nekem ez elég megalázó lenne, hogy parkolópályára tesz addig, míg elintéz ezt-azt. Mintha valami tárgy lennél, akit akkor vesz elő, amikor akar.

Nem mintha benne lennék szexkapcsolatban, de a helyedben én azt csinálnám, hogy írnék neki, hogy itt és itt ekkor és ekkor, ha nem, akkor nem. De akkor tényleg nem, már utána hiába jön hat év múlva, hogy sikerült elintéznie a dolgait.

2017. márc. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell ám ebbe rögtön ennyit belelátni. Valószínűleg egyelőre nem férsz bele időben az egyéb kapcsolatai közé.
2017. márc. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is azt hiszem, amit utolsó írt. Sőt, továbbmegyek. Olyan érzésem van, hogy bebiztosított magának egy puncit arra az esetre, ha éppen nem jön össze semmi más.
2017. márc. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!