Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan nőkről akiknek fontos a pénz?

Figyelt kérdés
Persze azért nem olyan kategória, hogy pénzért "bármit" mindegy ha 85 éves és 140kg-s Vajna papa, nem ilyenre gondolok azért. Hanem egy még normális kategóriába beillő fiatal lány, aki azért hangoztatja is, hogy neki fontos a pénz, jól szeretne élni, nála ez elvárás stb. Szerintetek aki így gondolkodik az defektes/hülye?
2017. márc. 11. 23:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Ne mástól várja el...Teremtse elő ő saját magának...
2017. márc. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Messziről kiszúrom a" Gold Diggereket."
2017. márc. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fontos, hogy NEKEM legyen pénzem. Gyerekkorom óta a lottóötösről álmodom.


Itt mindig megkérdem, senki nem válaszol, hogy miben befolyásol engem az, ha a pasinak van pénze? Első randin megkapom a felét, vagy mi?

2017. márc. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
51%
Nem hülye, hanem előrelátó. Én nem ismerkedem olyannal, aki feleannyit keres, mint én. Mégis miből élünk, ha gyesre megyek?
2017. márc. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
nem hülye, csak számító
2017. márc. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Mindnek fontos, és ezt most mindenféle rosszindulat nélkül mondom.
2017. márc. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%
Minden második fiatal csaj ilyen ... szóval mondhatni átlagos.
2017. márc. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
Nem hülye,de oldja meg magának.
2017. márc. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha magát húzza le, akkor semmi bajom ezzel. :)
2017. márc. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
22%

Ez nagyon függ attol, hogy a nö parjatol varja el, hogy biztositson szamara anyagi biztonsagot, vagy ö maga is tesz e azert. Ha akarjuk, ha nem, olyan tarsadalomban elünk, amiben fizetöeszköz nelkül szinte semmit nem tudunk megvalositani. Nem tartom magam kifejezetten anyagiasnak, ertekrendemben joval elökelöbb helyet foglalnak el az emberi kapcsolatok/ertekek, a szabadidöm, az elmenyek. De nagyra becsülöm azt, hogy meg tudok engedni magamnak költsegesebb hobbykat, nemreg vettünk hazat es alig 30 evesen vannak hitelmentes kocsijaink, motorjaink, el tudunk menni üdülni es ha nincs kedvünk fözni, elmehetünk etterembe. Nagyon sajnalom, hogy ez Magyarorszagon mar szinte különlegesnek szamit, de megdolgozunk erte becsületes, tisztesseges munkaval. Amikor megismerkedtünk, en meg fösulira jartam es diakhitelböl eltem, mig baratnöm, annak ellenere, hogy fiatalabb nalam, mar sikeres karrierjet kezdte. Igy, megha szamit is neki, hogy vannak ambicioim es van lehetösegem tenni azert, hogy egy szamunkra kellemes eletszinvonalat elvezhessünk, tudom, hogy biztosan nem azert jött össze velem.


Van viszont eleg lany, aki kifejezetten flörtöl, amikor pl. az egyedi, epitett motorommal megallok valahol vagy egyebb modon feltünik, hogy nem eppen a minimalberert küzködök. Ez föleg akkor meglehetösen visszataszito, amikor meg azutan is folytatja, ha tudtara adom, hogy boldog parkapcsolatban elek. Valahol megertem, hogy egy nö ösztönszerüen keres olyan part, aki kepes ellatni a csaladot es gondoskodni rola. De napjainkban ez mar nem az ügyes mamutvadasz, hanem az, aki többet keres. Ezert latom azt, hogy (persze akad kivetel) a nöknet altalaban jobban erdekli az a pasi, aki öneröböl ert el valamit, mint az, akinek szülei egyengettek az utjat, netan atvett egy mar befutott csaladi vallalkozast vagy esetleg örökölt.


Összessegeben nem tudok negativan velemenyezni olyan embert, akinek elvaras az anyagi biztonsag es legalabb öszinten all hozza. Egy nö nem csak a penzt latja egy pasiban, hanem a siker azt is jelenti altalaban egy nö szemeben, hogy az a ferfi kepes tenni es küzdeni celjaiert, fegyelmezett, rendezett stb. Ezert most ne sertödjenek meg azok, akik 3 müszaknban minimalberert küzdenek. En mindenkit tisztelek, aki becsületesen dolgozik. De nem is vagyok parkeresö nö! Azt viszont senki ne felejtse el, hogy egy olyan szabad vilagban elünk, amiben barki megvalosithatja almait. Senki sincs rakenyszeritve, hogy szegenysegben elje eletet. Aki kepes ugy boldog es kiegyensulyozott eletet elni, hogy anyagilag eppen, hogy kijön, az egeszen biztosan talal lanyt is maganak. Aki viszont boldogtalan es frusztralt az eletevel, az meg akkor is nehezebben talal part, ha amugy sokat keres. Ezert ne haragudjon az, akire vonatkozik, de az: "az összes csajnak izmos, penzes pasi kell." itelkezes es kifogas altalaban olyantol jön, akinek nincs eleg önfegyelme, hogy tartosan edzzen (ahhoz meg penz sem kell) es nem eleg törekvö, hogy irigykedes helyett inkabb tegyen is azert, hogy valtoztasson helyzeten.

2017. márc. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!