Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, fontos a pénz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fontos a pénz, hogy netán a 25 feletti (olyan lányoknál, akinek a párja 25 feletti és dolgozik) srác mennyit keres? Nem elég csak a munka, hogy dolgozik, kitartó, hanem fontos nektek mennyit is keres?

Figyelt kérdés
"Igenis elegendő pénz nélkül nem működik egy kapcsolat, és nagyon kevés szerelem bírja ki éveken át a nélkülözést. Természetesen van különbség aközött, ha valaki a luxusra hajt, vagy csak szeretne biztonságban élni a párja mellett. Én nem a pénzre bukom, de voltam együtt 4 évig olyan pasival, aki szegény volt, és sokszor én adtam neki kölcsön. Úgy gondolom, hogy a férfinak legyen pénze, amennyivel egy családot fenn tud tartani, amennyivel nőnek érezhetem magam mellette, és ne én hordjam a nadrágot."
2014. jún. 28. 11:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
"Sok olyan kapcsolatot ismerek, ahol a nő azért szakított, mert a pasi egy idő után már nem tudott 'villantani'. Az teljesen rendben van, hogy valaki nem akar a fickója mellett nyomorogni, de azt nem értem, hogy mi alapján kellene egy férfinak gazdagabbnak lennie, mint egy nőnek? Ma már nemtől függetlenül bárki tanulhat, és megszerezhet egy jól fizető állást, de úgy látom, a nők azt gondolják, hogy az Y kromoszómánk mellé milliókat is kapunk csak úgy az élettől. A csajok állandóan a függetlenségüket szajkózzák, mégis elvárják, hogy a pasik több pénzt tegyenek le az asztalra."
2014. jún. 28. 11:33
 2/11 A kérdező kommentje:
"Sok nőt ismerek, aki kizárólag a vagyont tekinti elsődleges mércének a párválasztásnál. Szerintem az elmúlt évek gazdasági eseményei radikálisan lecsökkentették a tehetős pasik számát, és vannak olyan barátaim, akik pár éve még milliókkal dobálóztak, ma meg már a hiteleiket sem tudják fizetni. Kíváncsi lennék, hogy manapság is megtalálják-e a számításukat ezek a pénzre hajtó nőszemélyek, vagy kénytelenek lejjebb adni az igényeikből..."
2014. jún. 28. 11:34
 3/11 anonim ***** válasza:
Kiktől idézgetsz és minek? Ha új kérdést írsz ki, akkor ne befolyásold már előre a válaszokat!
2014. jún. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Számomra nem fontos,hogy a pasi mennyit keres.Én saját magamat akarom fenn tartani,nem várnám el,hogy más tartson el.
2014. jún. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2014. jún. 28. 11:38
 6/11 anonim ***** válasza:

Másfél évig nem volt állandó munkánk. Borzalmas volt, de bírtuk. A kapcsolatot nem gyengítette, sőt. És nem a barátomtól vártam a csodát, persze örültem, amikor mindkettőnknek lett munkája, mert egyikünk se keres annyit, amiből két ember elindulhat egy közös életben.

Nem tudom, kitől idéztél, én teljesen máshogy gondolkodom. Az ember (férfi és nő is), legyen céltudatos, legyen tisztában a képességeivel, ne másokból akarja fenntartani magát semmit nyújtva cserébe, mint egy gyerek. Nekem ez a fontos.

2014. jún. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Legutóbb a pénz miatt szakított a pasijával Anita. „Volt munkája, de pénze soha. Nem tudtunk elmenni este moziba, beülni egy vacsorára, uszodába menni, mert neki soha NEM FÉRT BELE. "


Nem befolyásolok semmit, csak mindenhol ezt olvasni, hallani.

2014. jún. 28. 11:41
 8/11 anonim ***** válasza:
Ennek az Anita nevűnek se jövedelmezhetett túl sokat a munkája, ha egy nyavalyás mozira nem tudta meghívni a partnerét.
2014. jún. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kérdés megér-e a nőknek annyit, hogy a párja rommá gürizze magát egy nagyobb lakásért és jobb autóért, hogy utána a nagy stressz és kimerültség miatt meghaljon 50 valahány évesen, a nő meg még 20 on valahány évet özvegyként éljen? Mert most hirtelen 18 ilyen férfit tudok, mind 55-65 körül meghalt a nagy hajtásban, infarktusban, agyvérzésben, béldaganatban (jólét, jó zsíros kaják stb)stb. Még aki nem keresett annyit, nem dolgozta halálra magát, 70 feletti kort élt meg. Tudom nincs összefüggés, de statisztikák szerint a jólétben élők, de stresszesek hamarabb halnak meg, mert van pia, dohány, egészségtelen kaják stb.
2014. jún. 28. 11:47
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez a nem tudtak elmenni sehova...sose értem.

Azokat az együttléteket élveztem anno a legjobban a párommal amikor kimentünk a kopaszira egy fagyira, vagy beszélgettünk a Duna parton, vagy csak szimplán kettesben töltöttünk egy napot filmezéssel, miegymással.....ehhez nem kell pénz, ha szereted a másikat a társaságára vágysz. Ennyire egyszerű

2014. jún. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!