Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti szoktatok vinni valamit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok vinni valamit a kiszemelt hölgynek az első randin?

Figyelt kérdés

Ti szoktatok vinni esetleg virágot, csokit vagy bármit az első randira? Ha visztek valamit, akkor mit és miért? :)

Én (szerencsére) még sosem kaptam ajándékot az első randin, amit egyáltalán nem is bánok, mert engem iszonyúan zavarba hozna. :) Viszont most a barátnőmnek volt randija és ő csokit kapott. Egy másik barátnőm pedig anno egy szál rózsát kapott az első randin. Nekem ez egy kicsit fura. Ti mit gondoltok? :)



2017. márc. 12. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ,mennyire ismerem az adott hölgyet.

Ha tudom mit szeret konkrétan, és komolyan gondolom akkor a dolgot teljesen,akkor szoktam vinni valamit,igen.

Ha csak úgymond haver,akkor nem.De az meg nem randi,szóval :D

2017. márc. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És olyankor mit szoktál vinni, kedves Első? :)
2017. márc. 12. 14:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát például legutóbb mivel már ismertem valamennyire és tudtam,hogy szereti a virágokat,illetve hogy a kék és sárga a kedvenc színei,így nem volt nehéz kitalálni mit vigyek neki. :D Vittem neki egy olyan csokrot,amelyben kék és sárga virágok voltak... :D
2017. márc. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Az elsőre semmi képp. Az se biztos, hogy eljön.

30/f

2017. márc. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes. Egyszer vittem egy szál rózsát. Szegény egész du. egyik kezéből a másikba tette. A vége meg Y lett
2017. márc. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen szoktam. Magamat.
2017. márc. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!