Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinder. Rengeteg nő nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder. Rengeteg nő nem is akar találkozni, csak élvezi a beszélgetést, figyelmet?

Figyelt kérdés

A nők miért nem érnek rá? Miért van az, hogy nekem minden héten van pár szabad estém, amikor ráérnék egy pár órás randira, ahonnan nem kell máshová rohannom és az órát néznem? Miért van az, hogy mindenki megbetegszik, PONT mostanában sűrű a programja, tanulnia/dolgoznia kell sokat, stb? Miért van az hogy én egyszer a felsőfokú nyelvvizsgám előtt 2 nappal is tudtam elmenni egy egész estés randira és utána mind a randi, mind a vizsga jól sikerült? Miért van az, hogy én egy nap több helyre is tudok menni? Miért van hogy dolgozom heti 5x8 órában, heti párszor találkozom a barátaimmal, hazautazom a szülővárosomba elég gyakran két-három hetente egy hétvégére, otthoni és kültéri hobbiknak élni is van időm és mégis lenne időm akár heti több randira is?


Vannak a nőknél sikereim, de azt érzem rengeteg nő csak a figyelmet élvezi, de aki férfiakkal beszélget sok ideig, miközben tudja hogy nem is annyira érdekli a férfi, azok töredékével sem szexelne (legalább), vagy még csak nem is találkozna. (Kapcsolatról már nem is beszélek)

Mostanában már minél hamarabb próbálom összehozni a személyes találkozót, de ugyanúgy húzzák-halasztják tömegével, mint korábban.


Ezt most csak azért írtam ki, mert az utóbbi hetekben szinte minden csajnál kizárólag kifogásokba ütköztem és csak húzzák-halasztják a dolgokat, mintha sosem érnének rá. Azt meg már fentebb leírtam, hogy én mennyire vagyok elfoglalt és ez mellett mégis lenne időm erre is. Ezért hihetetlen nekem ez az egész. Tippek?


2017. márc. 16. 13:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez így van, igen. Viszont a legtöbb beszélgetni se akar, csak élvezi, hogy sokaknak bejön.


Ezért kell messzire elkerülni minden ilyen mainstream szemetet mint pl a Tinder, vagy akár a turdbuk. Ezek nélkül hatványozottan kevesebb emberhez lesz közöd ez tény, de pont ez a lényeg. Mennyiség helyett a minőség játszik, ugyan is akiket ezek nélkül ismersz meg azokkal általában van már valami közös pont az életetekben.

2017. márc. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

hogyne érnének rá, csak te nem vagy elég szimpi ennyi :D


ne gondold már túl...

2017. márc. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztosítéknak jó vagy. Közben randizgat másokkal, és ha nincs ló, jó a szamár is alapon addig megtart téged tartalékban, hátha szüksége lesz rád.

De nézd a jó oldalát: ez azt jelenti, hogy nem vagy menthetetlen. Legyél egy kicsit izgalmasabb, és sok-sok sikerélményed lesz.

2017. márc. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy átlagos kinézetű és egzisztenciájú férfi hogy legyen izgalmas? Nőben ugyanez. Hagyjuk már az álszenteskedést.
2017. márc. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pasiban is van ilyen, de még mennyi :)
2017. márc. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sok a kamu profil.
2017. márc. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Múltkor velem is közölte egy pasi, miután nem szerettem volna vele még személyesen találkozni, hogy " sejtettem, hogy te is meghátrálsz majd", aztán szétváltunk. Elhiszem, hogy rengeteg ember van, aki csak beszélgetni akar és soha nem is találkozni, de azért én azt is túlzásnak tartom, hogy fél óra chatelés után egyből személyesen találkozzunk. Szeretem picit jobban megismerni a másikat, mielőtt rászánom magam, hogy találkozzunk. Sajnos sokaknak ez nem megfelelő indok, azokkal nem tudok mit kezdnei, akkor ez van. Kifogásokat nem gyártok. Kerek-perec megmondom, hogy úgy érzem még korai lenne ennyi beszélgetés alapján személyesen találkozni.
2017. márc. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen sok nő ÉS férfi van, aki csak az egóját növelni regelt fel.

De komolyan rosszul voltam már azoktól a srácoktól, akik pár óra vagy 1 nap chatelés (értsd - 4-5 üzenet / fő) után akartak találkozni. Azt se tudtam egy értelmes mondatot össze tud-e rakni, és, urambocsá, előtte is és utána is voltak randijaim, és egy idő után az ember belefásul, megválogatja, kivel megy el.


Én bevallom őszintén hogy volt hogy belementem randiba, aztán 1 nappal előtte éreztem nagyon, hogy nincs kedvem hozzá, de akkor illően lemondtam.


Abba azért gondolj bele, hogy egy szingli nő általában nem otthon tesped. Én 9-10 órákat dolgoztam, nyelvsuliba jártam, hetente 2x3 óra (tehát két este), a vasárnapot általában csak magamnak akartam, na meg be is kell vásárolni, sportolni is szeretne az ember meg lazítani...

De kétségkívül sokan csak álltatják a másikat, ami sajnos elítélendő....


Mondjuk én így is a Tinderen ismertem meg a vőlegényem, szóval remény van :D

2017. márc. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

De ez a vicc, hogy külsőre is jól nézek ki, okésan jól keresek (párszázezer nettó) és ahogy írtam, eddig is voltak már sikereim (csinos) nőknél. Volt már 2,5 éves kapcsolatom is, éves szinten is összejön néhány alkalmi, vagy hetekig-hónapokig tartó nem párkapcsolatnak nevezhető dolog.


7-8:

Nem egyből akarok találkozót, félreértettük egymást akkor. Általában 1-2 napot beszélgetünk Tinderen, aztán megkérem őket hogy menjünk át facebookra a bizalom jeleként. Ott megint 1-2 napot beszélgetünk, aztán hívom el őket találkozóra. Az előbbiekben meg azért már ott van fejenként 50-100 üzenetváltás és a másik alapjainak feltérképezése. Ez a mostani "gyors" módszer, mert eddig simán akár több mint egy hétig is beszélgettünk, anélkül hogy lett volna valami.


8:

Én meg szingli férfi vagyok és ugyanazokat csinálom, mint a szingli nők :D Írtam is fentebb az elfoglaltságaim és hogy azok ellenére ráérek. Ebben mi a különbség?

2017. márc. 17. 09:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, így viszont nőként nem értem. Azt hittem egyből szinte azzal indítasz, hogy találkozzatok. Biztos sokan vannak akik tényleg csak szórakoznak.
2017. márc. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!