Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nem ez volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem ez volt minden idők legszánalmasabb randija? (Többi lent)

Figyelt kérdés

23 éves nő vagyok és nem rég ért véget egy komoly kapcsolatom. Ez miatt is, meg a suli miatt is sok volt a stressz mostanában rajtam ezért feltettem magamat több társkeresőre oldalra. Viszonylag konszolidált képeket tettem fel magamról, nem akartam könnyűvérűnek tűnni, azzal együtt, hogy bevallom, szexkapcsolatot kerestek.


Válogattam is a felhozatalból és megtaláltam a számomra tökéletes férfit. Legalább is azt hittem. Nagyon magabiztos volt, olyan dolgokat írt amitől kicsit nedves lettem időnként. Tudom tavaszodik, ilyenkor kicsit fogékonyabb vagyok az ilyesmire. Bár én csak szexelni akartam volna vele, ő ragaszkodott előtte egy közös vacsorához, amikor felajánlottam, hogy főzők neki nálam, akkor kitalált mindenféle furcsaságot. Végül persze belementem, mondta, hogy foglal asztalt.


Készültem is a randira, kicsíptem magamat, ahogy azt kell. Miniruha, magassarkú, nejlonharisnya, szép kiegészítők. Előtte fodrász és kozmetika.

A helyszínre én érkeztem meg előbb, valóban volt ilyen asztal amit mondott, leültem is vártam.


És akkor megjelent ő. Külsőre alacsonyabb volt mint amit mondott és ahogy a képeken látszott. Valahogy az alkata sem volt olyan mint a képeken, nem tudom. Na mindegy mondtam magamnak, ha már itt vagyok ezért nem leszek bunkó és nem hagyom faképnél még bármi lehet ebből, úgy is magányos vagyok.


Valami olyasmi dumával indított, hogy nem hitte, hogy eljövök, de ha már itt vagyok nem menekülök, ráadásul szebb vagyok sokkal mint a képeken. Amikor a mondandója második részéhez ért a hangja elkezdett gyengülni. Mondtam neki, hogy tényleg felesleges volt idejönni, főztem volna szívesen, erre furcsa kikerekedett szemekkel csak bámult és nézett rám mint egy ijedt kis fiú. Kérdeztem, hogy jól van e, erre közölte hogy ne siessünk ennyire először szeretne rendelni, hogy túl legyünk rajta, vagy valami hasonlóan hülyén fogalmazott. Nem nagyon értettem mit akar ezzel, az az igazság. Odahívta a pincért és mondta neki, hogy egy ezt meg amazt a barátnőmnek, erre az én szemem kerekedet ki. Mondom neki, hogy az előbb még te nem akartad elsietni a dolgot erre most már a barátnőd vagyok ? Na erre megint nézett és hallgatott egy darabig majd kinyögte, hogy ő ért a tenyérjósláshoz és a tenyeremből meg tudja mondani, hogy így lesz e. Elkérte a kezeimet, de alig mert hozzámérni. Ekkor már látványosan izzadt is a szerencsétlen. Elkezdett csiklandozni a kezemet vagy nem is tudom mit akart, én meg mondtam neki, hogy na jó ez kezd egy kicsit kínos lenni.


Ekkor jutottam el oda, hogy kezdtem a menekülésen gondolkozni kicsit elkezdtem szorongani a sráctól. Kipattant a fejéből, hogy neki most ki kell mennie cigizni gyorsan mindjárt jön, addig nézzem, hogy a pincér mikor jön az étellel. Erre megint nem tudtam mit mondani. Felállt és kiment az ajtón. Na jól van mondom, megnézem mit csinál ez a szerencsétlen odakint, amikor nem látja senki. Cigiről szó sem volt, felhívott valakit telefonon. Közölte a telefonba lévő személlyel, hogy túl jó a csaj és nagyon megizzaszt annyira kemény dió, vagy valami ilyesmit mondott. Kérdezte, hogy mit mondjon meg mit csináljon mert nem nagyon működött a kézfogásos trükk. Ekkor kezdtem megnyugodni, mert legalább nem egy pszichopatával jöttem el kedd este enni egyet, csak egy teljesen szerencsétlen szűzfiúval.


Gyorsan visszamentem az étterembe mintha mi sem történt volna. Visszajött erre kérdezte, hogy na és mik a hobbijaid mesélj magadról olyan szótlan vagy egész este. Elegem volt a hülyeségből, megkérdeztem, hogy kivel beszélt telefonon odakint. Erre megint az ijedt tekintet, hogy ezt én honnan veszem. Mondom kimentem utánad mert úgy viselkedsz mint egy elembeteg. Ultimátumot adtam, ha nem mondja meg ki volt az akkor felállok is itt hagyom. Nagy nehezen kinyögte, hogy a pua mesterével beszélt és kért tőle tanácsot mert nagyon nehéz velem beszélgetni.


Kimentem a pincérhez, szóltam, hogy sztornózza a rendlesésemet és hívjon nekem egy taxit legyen szíves.


Bocs ha kicsit hosszú lett, ez most volt kedden, de muszáj volt leírjam annyira meglepett ez az egész. Az a durva benne hogy én csak egy könnyed estét akartam egy helyes pasival erre ezt kaptam.


Nektek is vannak hasonlóan kínos tapasztalataitok ?

23/N



2017. márc. 16. 20:37
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
58%

Ez a mese egész jó, Fórizs Attila tudott hasonlókat anno. Ott olyan sztori is volt ahol a férfi végül bele is lökte a nőt a sírgödörbe és utána 2 évvel később visszatér a csontvázzal közösülni. Beteg elme a Fóka is, de olvasni vicces. Élőben már mérsékelten sem vicces.


Azért Téged sem kell félteni. A fickó no komment, de a saját szemszöged valamiért a bárgyú tinifilmekre emlékeztet.

2017. márc. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
91%
Ki az a pou vagy ki a tököm?
2017. márc. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
90%
Na ennyit a PUA-ról meg az ilyen baromságokról,azt mondom aki saját maga nem tud vagy nem tanul meg bánni a nőkkel, azon nem segít az ilyesmi. Sajnos én se tudok csajozni, elbeszélgetek velük,ha látom,hogy vevők rá,de nem tudom elérni azt,hogy férfiként tekintsenek rám, de legalább magamtól nem megy, nem kell ehhez nekem PUA mester:)
2017. márc. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
53%

Fasorba se vagy Agytörzsy randijához képest


[link]

2017. márc. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
86%
Agytörzsy az kemény :) Egyébkünt ilyen hülyeségeket tanít a pua,hogy mondjam azt,hogy tenyérjós vagyok és fogjam meg a csaj kezét, ha meg ez nem jön be,akkor kérdezem a hobbijáról, meg jó hogy nem már a kedvenc színéről? :) Valaki erre egyáltalán időt áldoz,hogy ezt tanulja? Kész vicc.:)
2017. márc. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
90%

#5


Ennél már sima "józan paraszti ésszel" jobban lehet "csajozni". Bár én nem rajongok a szóért.


A PUA jobban tenné, ha béna trükkök meg álmacho viselkedés helyett (itt nem, de sokszor azt vetik be), inkább normál önbizalmat próbálnának kovácsolni a tagoknak.

2017. márc. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
82%

Ne már, gyerekek! :D


Én felnevettem. Soha nem hittem a puában, és végre megfelelően leírja egy történet, hogy miért. Mindenesetre, nekem főzhetsz!


22/F

2017. márc. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
11%
Én azért bevállaltam volna gyereket, az sem lett volna gond ha nekem kell tanítgatni mert szűz. :) 25N
2017. márc. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
82%
Ráadásul, ha finomat főzöl, elmondom két, ennél cikisebb első találkozós sztorimat is. :D
2017. márc. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
82%

Eléggé kitalált sztorinak tűnt, de nem volt rossz.

Ha viszont igaz akkor komolyan nem értem ezeket a férfiakat. Teszik a magabiztosat neten majd előben be vannak szarva egy szép nő láttán.

Lehet akármilyen szép is egy nő, ugyanúgy lehet magányos, ugyanúgy vágyhat társra. Egy "PUA mester" pedig csak akkor segíthet valakin, ha megvan benne az "erő", kb. mint a Jediknél.


Arról nem is beszélve, hogy a pasi síkhülye volt, ha nem értette a célzást arra, hogy felhívod magadhoz vacsorázni...

Ez kb. pont olyan amikor egy férfi hívja filmezni a lányismerősét.

2017. márc. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!