Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen volt életetek legrossza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt életetek legrosszabb randija?

Figyelt kérdés
Én egyszer megbeszéltem egy lánnyal, hogy mozizni fogunk, de előtte pár órával elmegyünk kávézni meg sétálgatni, hogy azért beszélgessünk is. Igen ám, de a lány elég sokat késett, így már csak a mozira maradt idő (a jegyünk előre megvolt, így muszáj volt mennünk), úgyhogy az első randi nagy része abból állt jórészt, hogy ültünk a sötétben és néztünk egy 2-2,5 órás filmet. Ami egyébként nagyon unalmas volt, tényleg förtelmes, de a lány úgy csinált, mintha az én hibám lett volna. Mozi után már meg se várt, nem is akart beszélni, csak elviharzott. Facebookról pedig még aznap este törölt. Kezdjük ott, hogy eleve ő késett egy csomót, ami miatt alig tudtunk beszélni, másrészt a film kiválasztása közös megegyezés alapján történt. Nem nekem kell felelősséget vállalni a film minőségéért, ráadásul ő ugyanúgy utána tudott volna nézni, hogy miről szól a film, milyen kritikákat kapott stb. Erre meg én voltam a fekete bárány. :D
2016. szept. 29. 20:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Melyik film volt az?
2016. szept. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Nekem több, mint 4 éve volt egy elfuserált randim. Munka után jött a srác értem. Sétáltunk. Folyton fogdosni akart. Majd levette a cipőjét. Olyan lábszaga volt, hogy annál büdösebb nincs a világon. Én tisztán jelentem meg, de ő fikázott, hogy milyen igénytelen vagyok. Kész vicc volt a csávó.
2016. szept. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%

nálatok nem a filmmel volt a baj szerintem


nálam a legrosszabb a Budai Várnádtl volt, szandál-zokni-kretésznadrág-atlétában eljött az illető, volt vagy 160 centi, amit nem tudtam előre, egy kis séta után közölte velem, hogy meghívhatnám valamire, mert ő éhes és szomjas, de nem hozott pénzt

2016. szept. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
12%
Ennek nem a film volt az oka. Kifogtál egy hülye lányt. Szerinted miért késett?
2016. szept. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
#3 Fiú volt vagy lány? :D
2016. szept. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Azért nyilván a film is befolyásolta az összképet valamennyire. A Szerelmes nővérek című filmet néztük meg, a németek 1-2 éve ezzel neveztek az Oscarra, de tényleg nem volt egy jó film.
2016. szept. 29. 20:12
 7/20 anonim ***** válasza:
88%

Egyetemi gólyatáborban ugyebár összehaverkodtam az egész csapatommal. Egyik srác utána pár héttel rám írt, hogy volna-e kedvem bedobni egy sört. (Bónusz infó: ekkor volt pasim, a srác is tudta) Mondom laza haveri találkozó, miért is ne?

A dolog annyiból állt, hogy megittunk 1-1 korsó sört, közben végig zokogott(!!!), hogy ugyanúgy nézek ki, mint az exe. Megsajnáltam, fizettem, felraktam a villamosra, a lelkére kötöttem, hogy vigyázzon magára hazafele.

Hónapokkal később tudtam csak meg, hogy randinak szánta :D

2016. szept. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem nem a film az oka,nem tetszettél neki,és undorodik tőled. Lehet el sem akart menni,csak a jegy meg volt véve így nem tudott mást tenni. Sajnálom ez van.
2016. szept. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%

#8

Szerintem ne magadból induljál ki, te rosszindulatú kretén!

2016. szept. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
28%
Ez az igazság 9. Na vajon szerinted miért törölte a csaj? Biztos azért, mert halálosan tetszik neki a pasi nem? Hagyjuk már! Ne hitegessük csóri pasit!
2016. szept. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!