Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin elmondani, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin elmondani, hogy nincs jogim mert bevonták, de azért vezetek? Nagyon kiábrándító? Hibáztam tudom, jobb ha tudja előre vagy hagyjuk egy ideig a témát?

Figyelt kérdés
2017. márc. 16. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Ha rákérdez, akkor legyél őszinte, elég ciki lenne, ha mondjuk hazavinnéd és pont elkapnának. Ha meg nem kérdez rá, akkor nem muszáj tudnia róla.
2017. márc. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Csak akkor, ha rendőrrel randizol.
2017. márc. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Poén, hogy volt 2 randim egy nyomozóval azóta és elmondtam neki. Ő jött értem, stb.


Én is úgy gondolom, hogy ezzel is valamilyen szinten elnyerem a bizalmát ha elmondom és megosztok vele egy titkot. Plusz vezethet ő ha együtt vagyunk.

2017. márc. 16. 21:57
 4/8 anonim ***** válasza:
HibázTÁL? Folyamatosan hibázol, tudatosan.
2017. márc. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Számomra kiábrándító lenne, de nem az, hogy bevonták, hanem az, hogy ennek ellenére vezetsz. De ha nem kerül szóba, akkor nem kell mindenáron elmesélned.
2017. márc. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nyilván nem fog rákérdezni hogy van-e jogsim ha tudja hogy vezetek. Ez nem hiba most. Ez van, de lesz sofőröm. Így 100x jobban odafigyelek, minden egyes szabályt betartok, mert nem hibázhatok és más helyett is figyelek nehogy baleset legyen. Ez van, olyan életet élek hogy napi 200.000et költhetnék taxira vagy marad a sofőr.
2017. márc. 16. 22:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Örülnék, ha elmondanád. Nem tudok vezetni, sétálnánk.
2017. márc. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam ez kizáró ok lenne.
2017. márc. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!