Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aggódom, hogy jobb leszek-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódom, hogy jobb leszek-e az ágyban mint az "ex" barátja. Hogy kezeljem ezt?

Figyelt kérdés

Mondjuk úgy, hogy már együtt vagyok vele, eddig ismerkedtünk randizgattunk, viszont múltkor is kézen fogva járkált vele, csókolóztunk sokszor szóval még nem mondtuk ki de tulajdonképpen már együtt vagyunk.

Tudom, hogy tetszem neki nagyon és gondolom ezért nem is sieti el a dolgot, elég nehezen adja magát viszont mostmár időszerű lesz a szex. Nekem nincs gondom igazából az önbizalmammal viszont megtudtam, hogy a lány előttem rendszeres összejárt az egyik barátjával tehát tulajdonképpen szexkapcsolatban volt valakivel. Tudom is ki az, nem is fontos.

Viszont kicsit zavar a gondolat, hogy nyilván azzal az illetővel akivel fél éven keresztül összejárt és összeszoktak vajon jobb-e a szex mint velem lesz. Nem akarom, hogy az első alkalom után bármi kételye is felmerüljön ezzel kapcsolatban nyilván nagyon oda szeretném tenni magam de azért vannak olyan adottságok amiken nem változtathatok (pl intim méret). Persze tudom, hogy nem ez számít meg hasonlók de azért ideges vagyok emiatt, nehogy tényleg egy pillanatra is felmerüljön benne, hogy a másikkal mennyivel jobb volt.

Ti hogyan kezelnétek ezt? Én reagálom picit túl?


2017. jan. 29. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Legyél jobb az ágyban, mint ő. Ennyi.
2017. jan. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát igazából erre még nem gondoltam...
2017. jan. 29. 22:09
 3/8 anonim ***** válasza:

Én felnőtt módjára kezelném.

Tudom hogy akivel össze van szokva az ember szexuális téren azzal jobb a szex.

Nyilván veled nem lesz olyan az első....,na és akkor mi van?


Ha csak szex kéne neki akkor azzal a fickóval lenne akit írtál hogy szexkapcsolatban voltak.

Elvileg többet akar mint szex , azért van most veled nem?

Akkor meg mit parázol?

2017. jan. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Te figyu már, nem az én exszexkapcsolatomról beszélsz ? Na mindegy, nekem most ért véget pont az egyik csajszival,merthogy neki van most valaki más a képbe, ha egyezik a kettő, akkor annyit mondok, hogy legalább 3x vidd el minden alkalommal :D
2017. jan. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Felesleges aggódni, egyszerűen tudatosítod magadban, hogy te vagy az ideális férfi számára, és jól tolod. Amint elhiszed magadról és odateszed magad, ez be fog igazolódni. Sose legyen kétséged önmagaddal kapcsolatosan! Lazán, magabiztosan, kommunikatívan!
2017. jan. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
Ilyen "nőnek" tok mindegy. Mar azzal megutotted nala a szinvonalat, hogy farkad van.
2017. jan. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az öklöd és fél kiló disznózsír megoldja, ha minden kötél szakad.
2017. jan. 30. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igazából ha van esze is a leányzónak nem a méreteid oly fontosak hanem mellé az érzelmeid kimutatása, bújás törődés a szex mellett,után.

Mivel ha érzelmileg többet adsz mint egy szexkapcsolata akkor az fontosabbá tesz téged a szemében.

2017. febr. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!