Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedésnél kizáró ok lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél kizáró ok lehet nálad, ha a srác metroszexuális?

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 12:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Igen. Ferfi legyen, ne fiucska:)
2010. máj. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Mindenképpen kizáró ok. Én is úgy gondolom, hogy egy férfi legyen férfias. Ne azt érezzem, hogy egy lány van mellettem. Szerencsére a barátom nem ilyen:).

20/L

2010. máj. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
15:25 : és mivan akkor ha lányos az arca?:D az ellen hogy tegyen? plasztikai sebész?XD
2010. máj. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nekem lehangoló lenne, ha a párom több időt töltene a tükör előtt, mint én... Semmi baj a kozmetikumokkal (testápoló, borotválkozás utáni krém, egy kis hidratáló ha száraz a bőre meg ilyenek, vagy ha festeti , zselézi a haját), de attól pl a falnak megyek, ha átlátszó körömlakk van egy pasin, vagy szedett a szemöldöke. Az én férfi-képembe ez nem illeszthető bele.
2010. máj. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
55%

Nálam nem kizáró ok, sőt.

Egy férfi ha ad magára, ismeri a márkákat parfümöket az nálam jó pont.

Mert az ágyban ugyan úgy férfi.

2010. máj. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hát, énnálam nem, mármint utálom, ha valaki szőrös, ha nemvészes, akkor elmegy, deha a hátis olyan, vagy nagyon erősen szőrös az illető, akkoraz zavar. Szóval, engem nem zavar ha valaki szőrteleníti magát, mégha fiú is!:D
2010. máj. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: Deha kozmetikushoz is jár, azmár sok!:D
2010. máj. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Persze, hogy kizáró. Nem vagyok leszbikus, hogy lányos külsejű férfiakat keressek, brr.. Az meg hülyeség, hogy igényes=metroszexuális, attól, hogy valaki nem öltözik lánynak, nem vasalja a haját, nem hord cukcsi rózsaszín pólókat, attól még nem igénytelen és főleg nem ápolatlan.
2010. máj. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!