Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Facebookon randizni hívni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon randizni hívni béna? Ilyen esetben mit tennétek?

Figyelt kérdés
A baráti társaságomban van egy gyönyörű hölgy, akit elhívnék randizni. Már jó ideje ismerjük egymást, szoktunk beszélgetni élőben meg online is. Tegnap találkoztunk a barátainkkal, ott szerettem volna megkérdezni, de sajnos nagyon hirtelen el kellet menjen. Minél hamarabb szeretnék vele beszélni. Mivel csak jövőhét hétvégén találkoznánk újra, arra gondoltam, hogy írok neki facebookon, ahol persze elmagyaráznám, hogy azért írok mert hétvégén nem tudtunk beszélni élőben. Mit gondoltok?

2017. márc. 19. 13:57
 1/1 anonim válasza:
47%
Szerintem írj rá facebookon, hogy adja meg a telefonszámát és hívd fel, hogy találkozni szeretnél. Ha egy kicsit szégyenlős vagy, akkor pedig írj neki facebookon, hogy te szeretnéd hamarabb látni. Biztos nem lesz gond, ne aggödj :)
2017. márc. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!