Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap lesz életem első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap lesz életem első randija! Mégis mit kell ott csinálni? 21/f

Figyelt kérdés

Nem vagyok teljesen gyökér, tudom nagyjából milyen egy randi. Meg volt már barátnőm sőt egyéjszakás is egyszer szóval nem vagyok azért olyan kis szerencsétlen, de a klasszikus értelembe vett randim még soha az életben nem volt! Mindig összejött valahogy a lány úgy is, hogy nem volt randi, max ami arra hasonlít az az volt, hogy sétálgattunk kettesbe vagy együtt ültünk egy padon. De előtte már smároltunk is buliba szóval mégsem ugyan olyan! Most viszont megbeszéltem egy lánnyal -aki nagyon jófej és nagyon szép is szóval full ideg vagyok- ,hogy itt és itt találkozunk ide ülünk be stb. Még alig ismerem, nem volt semmi még köztünk szóval most még elronthatom.

Nagyon ideges vagyok, mint valami vizsga előtt. Mi ott a "protokoll" hogy működik egy ilyen ismerkedős randi? Más is ideges előtte? Tudom, hogy önmagamat kell adni meg ilyesmi de nagyon kretén humorom van és azért próbálok majd valahogy megnyerő lenni de fogalmam sincs miről beszéljek majd vele, már ha oda képzelem magam leblokkolok... Valaki segítsen de komolyan, meséljétek már el mit kell csinálni egy randin? Miről kell beszélni?


2017. márc. 19. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A témát illetően nem tudom a választ, ahhoz mindkettőtöket ismerni kellene.

Legtisztább, ha adod önmagadat, viselkedj természetesen, legyél őszinte, akkor nagy hibát nem követhetsz el.

Ha bejössz neki így, akkor az jó, ha nem, akkor ez jobb ha most kiderül, elvégre örökké nem játszhatod meg magad.

És még egy jó tanács:

Semmiképp ne kérd el a fogyasztás felét tőle, sőt ha felajánlja, akkor se fogadd el!

2017. márc. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
szilvásbuktát
2017. márc. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudnám akkor én is boldogabb lennék :d. Annyit azért tudok, hogy nem szabad túlzottan rányomulni, valamint hagyd őt is szóhoz jutni. Remélem nem étterembe hívtad elsőre, az ott 1 örökkévalóságnak fog tünni, egy kávé, fagyi bőven elég, azt még ki is tudod fizetni.
2017. márc. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezt nézd végig, vagy megfogadod, vagy nem: https://www.youtube.com/watch?v=dHtSTme2aXA&t=1s


A lényeg: ne görcsölj, légy természetes, és ÉREZD JÓL magad! Ez egy randi, a lényeg a felszabadult beszélgetés, sétálgatás, stb. Hallgass előtte pörgős, vagy esetleg nyugtató zenéket. Tudatosan készítsd magad fel.


29f

2017. márc. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem a videót, de te Kérdező, csak 4,06-tól tedd magadévá az elhangzottakat.

Az összes azt megelőző tanácsot tartogasd a 2-3 randira.

Én pl. nem szeretek egy ismeretlennel egymás mellé ülni, azt sem szeretem, ha matat rajtam.

Ha mereven a hátam mögé néz, az miért is jó?

Önkéntelenül hátrafordulnék, hogy mit néz.

Szóval, 4,06-tól van számodra hasznosítható! :)

2017. márc. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Lény önmagad! Ne görcsölj rá a dologra! Ne játszd meg magad!


Ha úgy nem kellesz ahogy vagy akkor úgy is mind1.

Amúgy azoknak akik nem nagyon tudnak mit kezdeni a randi fogalmával inkább valami programot érdemes szervezni.


Kirándulás, síelés stb... társaságban (vagy amit szeretsz csinálni) Aztán ha nem jön össze a dolog akkor még mindig csak egy társas programnak volt álcázva az egész.

2017. márc. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

#5


4,06 után a mondanivalója annyi hogy ne szrj be nem telefon és hogy légy férfi!


Na hát ezzel aztán sokra megy szerencsétlen 1. randis... :)))

2017. márc. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, mesélj!

Hogy sikerült a randi?

2017. márc. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!