Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szórakozik és húzza az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szórakozik és húzza az agyam? Ti fiúk, miért csináljátok ezt, vagy csak én fújom ezt fel? Vagy mit jelenthet ez, taktika?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik és neki is én,találkoztunk is már de legtöbbször 8 körül ír rám es egyfolytában beszélünk megállás nélkül ejfel 2 ig is es tényleg csak velem irt egyfolytában,rögtön válaszolt. DE másnap meg nem ír nem is válaszol ha mondjuk előző nap még írtam neki csak olyan 2 nap múlva újra pedig még aznap posztolgatott Facebookon . Mikor Facebookon bejelolt ,likeolta az össze profilképem,láttam hogy felvett új lányokat is de nekik egyiknek sem likeolgatta a képét es a kommentjükre se reagált.

2017. márc. 19. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2017. márc. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én 21, ő 22
2017. márc. 19. 20:50
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
hát hamarosan kiderül mi az igazság...éppen kéznél voltál vagy tényleg tetszel neki...lehet korábban túl nyomulós volt és ezért ejtették....vagy nagymesternek képzeli magát és azt nézi kell e érted küzdeni vagy adod magad túl könnyen....az idő eldönti szerintem hamar ne akarj válaszokat kapni inkább fogd vissza a várakozásaid ne lovald bele magad semmibe
2017. márc. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A "modern" társadalom problémái...
2017. márc. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszonom első válaszoló!
2017. márc. 19. 21:05
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a lányok a kedves pasikat nem szeretek. Na jó, nem teljesen. Igazából, ha túl nyomulós voltam úgy nem jött össze, így mindig van kis szünet kis nem ráírás, meg a folyamatos írkálás. Viszont csak azért hogy valakinek az agyát húzzam nem. Tehát még találkozni biztos fogtok, kérdés,hogy csak ágyasok lesztek vagy több is
2017. márc. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Mondjuk lehetne annyi önbizalmad, hogy nem hagyod, hogy ő takitkázgasson és ő döntse el, hogy mi lesz köztetek, te pedig csak hagyod magad kihasználni. Nem tetszik, hogy napokig le se szar? Akkor ne foglalkozz vele és keress olyat, aki tisztel és gyakrabban ír. A csávó érzi, hogy odavagy érte és ő van nyeregben. Ha komolyat akarna tőled, gyakrabban hívna el talizni és minden nap írna, nemhogy 2 napig nem válaszol...ha ez taktika nála, akkor nagyon óvodás szint. 21 évesen amúgy lehetne már ennyi eszed...
2017. márc. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tegnap irt 0:13kor....
2017. márc. 21. 07:12
 9/9 A kérdező kommentje:
vagyis "ma"
2017. márc. 21. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!