Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mik a lehetséges okai annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a lehetséges okai annak, hogy nem randiznak velem?

Figyelt kérdés

Jobban kifejtve: 18F vagyok, így ide is meg a tini kategóriába is írhattam volna, de ennél maradtam, hátha itt több a "hozzáértő".

Tehát a helyzet: akárhogyan próbálkozom a lányoknál (suliban, utcán, ismerősnél, ismeretlennél, extrovertáltnál, introvertáltnál, stb.), még az első randi sem akar összejönni. Szerintetek mik a lehetséges okai annak, hogy még egy randira sem "méltatnak"? Hiszen épp akkor ismernének meg.

Szerintem az ismerkedési szokásaimmal nincs gond, nem nyomulok túlságosan, de nem is akarom elhúzni a dolgot, ilyenek. Ha valami részlet kérdéses maradt számodra/számotokra, írjátok akár ide, megpróbálok válaszolni.

Köszi előre is!



2017. márc. 20. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kérdésekre nehéz választ adni. Nem ismerünk, nem látjuk a próbálkozásaid. Lehet, hogy rossz a szöveged vagy nem nézel ki jól. Az is lehet, hogy egyszerűen nincs benned semmi extra, ami miatt felhívnád magadra a figyelmed. Túl sok tényezős a játék.
2017. márc. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Na majd én megmondom, magamból kiindulva persze.


Túl alacsony vagy túl kövér vagy

Rosszul öltözöl

Rossz korosztálynál próbálkozol

Nem jársz elég jó gimibe

Túl csóró a családod

Túl magas a hangod

Valami butaságban hiszel

Kellemetlen az illatod(száj, hónalj)

Rosszak a fogaid

Kopasz vagy

Túl hosszúra hagyod nőni a körmöd

Bőszárú nadrágot hordasz és belátnak, ha leülsz

Nem jársz el szórakozni

Nincsenek barátaid

Sokat vagy keveset káromkodsz

Előnytelen a frizurád

Valami rendellenességed van

Gyakran nyitvafelejted a szádat vagy hasonló taszító szokásod van

Elterjedt rólad valami pletyka a közösségedben

Strébernek vagy butának tartanak

Kilóg a szőr az orrodból

Észrevették, ahogy túrod az orrod



Dolgok, amikkel javíthatsz:

Jobb tanulmányi eredmény

Előnyös haj, ruhák

Húzd ki magad, esetleg kondizz

Olyan helyen próbálkozz, ahol nem ismernek

Hasonló érdeklődésű lányt válassz

Ne mondd el, hogy még nem csókolóztál vagy nem volt barátnőd.

2017. márc. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jobb tanulmányi eredmény: ennél jobb gyakorlatilag jelenleg nem lehet.


Előnyös haj, ruhák: igyekszem, pont nemrég voltam fodrásznál.


Húzd ki magad, esetleg kondizz: ki szoktam magam húzni :D és kondizom lassan 2 éve.


Olyan helyen próbálkozz, ahol nem ismernek: megvolt, már írtam is. De ez miért jobb amúgy?


Hasonló érdeklődésű lányt válassz: ha nem ismerem, úgy nehez egyből kiszűrni, ki lehet az.. egy randin biztos kiderülne.


Ne mondd el, hogy még nem csókolóztál vagy nem volt barátnőd.: Soha nem mondtam el eddig.


Egyéb hasznos tanácsok? Vagy mihez kezdjek így magammal?

2017. márc. 20. 23:06
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor az a baj, nem vagy jóképű. , próbáld még meg azt, hogy nagyobb izmokat növesztesz,a körszakáll, vagy borosta de az ne legyen hézagos. Becham-séró, nem a mostani hülyeség, a felnyírt haj, felül meg félrerakva a haj, meg ne is a jófiús jó fésült gyerek frizkó. és ne lábrafeszülős gatyát viselj, mert az nőies, főleg nagyon vicces durung vagy sport vagy futócpőkkel. meg mokaszint se. férfias legyél. polóból testhez álló csőujjú v-nyak kívágással, de kiskivágással, pulcsiból szvetter v kivágással, ja nadrágból nem bőszárú nem is tapadós, hanem slim legyen. cipőből ilyen tipus: nike cortez , ha ing akkor egyszínű sőtétkék vagy fekete de testhez álló. a fogaid legyen mindig ápoltak, fehérek. ja és szolizz, legyen jó színed
2017. márc. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!