Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetséges, hogy azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy azért nem randiznak velem a lányok, mert 182cm magas vagyok és csak 56 kg?

Figyelt kérdés
Azt mondják, hogy kedves vagyok meg aranyos, de sajnos nem érnek rá.
2013. ápr. 29. 10:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
hát ez eléggé kevésnek tűnik, de ha valaki a külsőd miatt hanyagol, azzal nem is érdemes kezdeni.
2013. ápr. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
hát én 180 vagyok és 72 kg,de még így is vékonynak számítok
2013. ápr. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hanem biztos. Az aranyos pedig a létező legnegatívabb jelző, amit egy lány mondhat egy fiúra.
2013. ápr. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Szerintem szedj fel pár kilót, és izmot. A párom 194cm, és 95kg kb. Ez lenne szerintem a normális. Mármint ehhez a magassághoz, neked valamivel kevesebb, de azért az 56kg, az majdnem a fele. A 160cm körüliek szoktk 50-55kg-ok lenni. (lányok)
2013. ápr. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Hát nézd, én sem vagyok egy nagy darab ember, de 180 centihez 75 kiló, úgyhogy irány gyúrni és kajálni :)
2013. ápr. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
192 cm a ferjem, es 81 kg, meg kellene hiznia. Masfel eve 68 kg volt, en akkor szerettem bele. Nem a kulso szamit.
2013. ápr. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
az én párom is baromi vékony, már 3 éve vagyunk együtt, ez zavart benne legjobban, hogy pálcika és nem is tesz érte semmit, azóta hízott pár kilót de még mindig nagyon vékony. Zavar egy kicsit,de azért emiatt nem kosaraztam ki annak idején.
2013. ápr. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Igen, lehetséges. Tudod, hogy miért? Mert 56 kg rohadtul kevés! Még csajnak is. Én 55 kg vagyok, testtömeg index szerint a sovány kategória, és valóban vékony vagyok, viszont a télen a sok üléstől és az evéstől kicsit megnőtt a popsim és a combom is vastagabb lett, meg még egy kis úszógumim is lett. Ááááá :S Ez a legszarabb vékony vagyok, de a bőröm egy fókabébié. Ezekből kifolyólag engem mocskos módon idegesítene, ha a fiú vékonyabb nálam. És szerintem ez a kulcs (biztos nem csak én gondolom így, hanem még más lányok is): azt látja rajtad a lány, hogy ilyen lehetne/kéne lennie (az ő felfogása szerint), de nem ilyen, hanem egy hájas disznó bla-bla-bla. Ismered szerintem ezeket a szövegeket. Sajnos nekem ez a vesszőparipám, nálam vékonyabb fiúval egyszerűen állandóan szarul érezném magam. Én vagyok a lényeg. Nem a te látványodtól vagyok rosszul, hanem attól, amilyen én vagyok. Pusztán magamból kiindulva spekuláltam ki azt, hogy más lányok is így érezhetnek.

Persze most jön elő az örök axióma: a szerelem mindent legyőz. Ezt lehet úgy is fordítani, hogy aki szeret az elfogad így, vagy a szerelemért te is képes vagy legyőzni önmagadat

Na, megyek is ma este futni, 55 kiló zsírból kell 55 kiló izmot csinálnom, te meg menj gyúrni. ;)

2013. ápr. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

[link]

Beírtam az adataidat, tudom, ez csak tájékoztató jellegű, nem kell rá mérget venni, de ez akkor is nagyon kevés, még nekem is eléri a 20-at. :/

2013. ápr. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ha valaki vékony az sosem baj. Ellenben ha dagadtabb mint az előírt az instant kasza, ezért eszek már alig-alig, hogy olyan gebe legyek, mint Te. Igaz én 10 centivel magasabb vagyok.
2013. ápr. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!