Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beteges félelem az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges félelem az első csóktól. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Komolyan nemtudom..már lassan fél éve járok a pasimmal..Sajnos ő nem ugyanott lakik ahol én, így hétvégente tudunk találkozni személyesen=(addig webcam^^

úgy érzem lehet a távolság is szerepet játszik benne, hogy ilyen lassan haladok.De már a csók következik..már 1x megpróbálta de annyira felkészületlenül ért..pont nem arra figyeltem..szóval kértem még időt:$

xD

mit tegyek?Hétvégén talizunk..és addigre jó lenne tudni^^

Mert igazából attól is félek(jól megszokott szöveg) hogy nem béna leszek..nagyon magas a mércém..és nem akarok bénázni..meg tudod a szokásos mitcsináljak?? XĐ

előre is köszii^^


2010. máj. 11. 19:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Használd a nyelved.
2010. máj. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

gyere gyakorolni :-)



Neem, na a viccet félre téve.


Csak legyél laza, és engedd és ne stresszelj majd csak lesz valami.

Maradj nyugodt és sikerülni fog^^:-)

2010. máj. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

szerintem ha meg akar csókolni,és automatikusan elfordulsz,akkor mond meg neki,hogy nem mered vagy hogy ez lenne az első:)

nagyon aranyos tud ez a szitu lenni :)

2010. máj. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. máj. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Igazából béna csak akkor lehetsz, ha nem dugod ki a nyelved :D

én is nagyon féltem, de semmi nem volt,az első csókom után közölte a pasim, hogy milyen jól csinálom (nem mondtam el neki azóta sem,hogy az az első volt)

szóvl nem kell tudás, csak ne parázz.

lazulj el,adj egy puszit a szájjára, és onnantól minden menni fog..

ha feszengsz,akkor csak roszabb lesz!

2010. máj. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

ne stresszelj,csak nyugodtan!

én is így voltam,aztán mikor már ott voltam,és csináltam,el se hittem,hogy ilyen könnyű!

szeret téged,tehát ne félj tőle!

2010. máj. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
én is annyira féltem az első csók előtt h majdnem elájultam:D de amikor hagytam h megcsókoljon akkor elszállt minden félelmem:D
2010. máj. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
fél éve jársz a pasiddal aki nem ott lakik ahol te...hétvégente találkoztok..min 24hete találkoztok és nem volt mg csók.de te ezt járásnak nevezed.már ne is haragudj de hogy te még kicsi vagy ehhez az biztos.
2010. máj. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
14/L
2010. máj. 11. 20:09
 10/18 A kérdező kommentje:
izé..énis elítéltem a távkapcsolatokat..és utálom is őket..de nemtudom mit tehetnék..hisz szeretem :$
2010. máj. 11. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!