Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak itt olyan megkeseredett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan megkeseredett 25+ éves férfiak (én 32), akik már kifejezetten utálják a nőket, amiket azok tettek velük (visszautasítás, hazudozás, kihasználás, megcsalás, házisárkányosság)? Vannak egyáltalán normális nők?

Figyelt kérdés
Nekem több kapcsolatom volt, melyekben ezek megvoltak, amiket leírtam. 2 szer csaltak már meg, nem kívánom azt senkinek. Azóta azokkal a pasikkal hetyegnek. Egyik a menyasszonyom volt...Engem nagyon megvert az élet. Pedig nem utolsó ronda, diplomás, dolgozó, káros szenvedélyektől totál mentes (csak kávét iszok)normális ember vagyok, rendes értékrenddel (kapcsolatban nincs flört, megcsalás, kerülni a veszekedést, háziasság, figyelmesség, káromkodás), stb. Ugyanakkor ezáltal, hogy jófiús vagyok, kissé unalmas is. De ez még nem indok, hogy hazudozzanak nekem, hogy kilépjenek a kapcsolatból, vagy éppen megcsaljanak aztán beleröhögjenek a szemembe az új pasijával együtt. Igyekeztem normális, intelligens, tanult, művelt, rendes nőket választani. De ilyenek lettek, vagy alapból ilyenek voltak, már nem tudom. Szanaszét vagyok. Fél éve nincs senkim, azóta sokat piálok (előtte sosem, azért írtam a káros szenvedélyeket). Miért ilyen az élet, miért ennyire kegyetlen, hogy a rendes (annak tartom magam, túl jólelkűnek), emberek nagy része egyedül marad férfiként? Nem ezt érdemeljük. Kár, hogy az élet nem kívánságműsor és szelekció folyik.
2017. márc. 25. 20:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Igen, vannak itt ilyenek, nemsokára ide gyűlnek, hogy együtt gyűlölhessétek a nőket. Ha egy nő panaszkodik, hogy bántja vagy megcsalja, megalázza a párja, otthagyták, csalódott, mindig azt írják ezek a pasik, hogy az ő hibája, nem tudják sajnálni. Csak önmagukat tudják. Szánalmasak. Lelsz majd itt sok rokon lélekre...

Amúgy én sajnálom ami veled történt....de a helyedben átgondolnám, mi a baj velem. Komolyan. Negatív gondolkodás, a felelősség áthárítása, áldozat szerepben való tetszelgés.....csak mondom. Hogy változtathatsz rajta. Ha akarsz. Persze, nem fogsz...

2017. márc. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Az egész női nemet azok miatt a szajhák miatt utálod, akikkel összehozott az élet?

Nem állhatsz intelligencia szintjén valami magasan.


Engem is vertek már át, hazudoztak, visszautasítottak, szédítettek pasik és mégsem utálom az egész férfi nemet.


Mindezek ellenére egy fiú volt és van az életemben, akivel komoly párkapcsolatban élek, vele feküdtem le először, pedig már nem vagyok tizenéves kis taknyos liba.

2017. márc. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként írok. Mik a hibáid? Csak a jó tulajdonságaidat sorolod fel+kávé, pia.

Már most beléd tudok kötni hogy általánosítassz. 27 éves vagyok és tudod én is mégéltem ezt-azt, volt aki piált mellettem és kötekedett, néha meg is csapkodott, volt aki kisemmizett és ellopta mindenem, nem nagy értékek de nekem sokat jelentettek mert kőkeményen dolgoztam értük. Na hopp, sajnos így jártam, éppen nem fordultam pszichológushoz a problémáimmal és??? Nem utálok minden férfit, ha a csalódások miatt mindenki így álna a dolgokhoz már nem lennének párkapcsolatok, nem gondolod? Fel a fejjel és nézz magadba picit.

2017. márc. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Sunshinedoll ***** válasza:
72%

Vannak, itt rinyáltok minden második kérdésben :D


Szerintem nem vagy normális értékrendű ember, ha utálod a nőket, bocsi (nem igazán), de a nőgyűlölet valahogy sehogy sem fér össze a jó értékrenddel meg rendes-kedves személyiséggel lol.

Ne minket okolj már azért, mert alkoholista vagy, és bele akarsz dögleni a saját nyomorodba.

2017. márc. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
9%

2-es.

Ha csak visszautasítást megalázást kinevetést,és egyetlen jó szót nem kapnál az életedben az ellenkező nemtől,te is hasonlókat gondolnál és nem ezt írnád most ide... :)

Csak nőként agyondicsérnek,férfiként meg csak ezt kapod,ha nem születtél helyesnek...

2017. márc. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Figyelj, ha nő lennél és ugyanígy lett volna pár csalódásod, akkor meg a férfiakat utálnád. Akkor most mindenki utáljon mindenkit? El kell fogadni, hogy voltak rossz választásaid, vagy nem illettetek össze, ez van, de nem szabad ezen rágódni, mert mire mész vele? Vannak normális nők is, ahogy normális pasik is, meg kell találni a hozzád illőt. Vagy maradj egyedül és nyafogj.
2017. márc. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Most belekezdhetnék abba, hogy vannak rendes nők meg biztos csak rosszul választottál meg blabla, de fél év az még rövid idő, hogy ilyen megrázkódtatásokat kiheverj, ezért csak annyit mondok, hogy ne piálj. Egy nő sem ér annyit, hogy tönkretedd magad. Ha jobban esik akkor dühöngj itt a gyakorin, csak az italt tedd le.
2017. márc. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Fél év? Háhá! Én 30 éve vagyok szinte egyedül (najó a gyerekkort le lehet számítani, de mégis), volt visszautasítás keverve hazugsággalé kihasználással kombóban, de sajnos nem tudom utálni a nőket, nagyon vonzzanak :\
2017. márc. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=PHui_daSvMk


Csak ez a fél év kegyetlen, felér 30 év magánnyal...

2017. márc. 25. 21:05
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

Ne rinyálj már légy férfi a ku.va istenit....

Nőnek férfi kell, nem picsogó kiskutya....

Nem mondom azt hogy tedd le a piát, ha ivás Neked jó, akkor igyál, de könyörgöm légy férfi.... ezért nem kellesz senkinek, és ezert hagytak ott, mert a nőnek férfi kell...

2017. márc. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!