Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak itt olyan megkeseredett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan megkeseredett 25+ éves férfiak (én 32), akik már kifejezetten utálják a nőket, amiket azok tettek velük (visszautasítás, hazudozás, kihasználás, megcsalás, házisárkányosság)? Vannak egyáltalán normális nők?

Figyelt kérdés
Nekem több kapcsolatom volt, melyekben ezek megvoltak, amiket leírtam. 2 szer csaltak már meg, nem kívánom azt senkinek. Azóta azokkal a pasikkal hetyegnek. Egyik a menyasszonyom volt...Engem nagyon megvert az élet. Pedig nem utolsó ronda, diplomás, dolgozó, káros szenvedélyektől totál mentes (csak kávét iszok)normális ember vagyok, rendes értékrenddel (kapcsolatban nincs flört, megcsalás, kerülni a veszekedést, háziasság, figyelmesség, káromkodás), stb. Ugyanakkor ezáltal, hogy jófiús vagyok, kissé unalmas is. De ez még nem indok, hogy hazudozzanak nekem, hogy kilépjenek a kapcsolatból, vagy éppen megcsaljanak aztán beleröhögjenek a szemembe az új pasijával együtt. Igyekeztem normális, intelligens, tanult, művelt, rendes nőket választani. De ilyenek lettek, vagy alapból ilyenek voltak, már nem tudom. Szanaszét vagyok. Fél éve nincs senkim, azóta sokat piálok (előtte sosem, azért írtam a káros szenvedélyeket). Miért ilyen az élet, miért ennyire kegyetlen, hogy a rendes (annak tartom magam, túl jólelkűnek), emberek nagy része egyedül marad férfiként? Nem ezt érdemeljük. Kár, hogy az élet nem kívánságműsor és szelekció folyik.
2017. márc. 25. 20:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
79%

Ez az, rúgjatok még egyet a földön fekvőbe, még mozog! Ne kíméljétek, amíg ki nem nyiffan!


Ez az ember éppen maga alatt van, mindjárt elpusztítja önmagát és talán iciri-picirit érthető az elkeseredettsége, ha már ennyiszer bántották. Semmit nem tudunk az életéről, de mindenki egyből őt vonja felelősségre. Hol marad az ártatlanság vélelme?


Nektek még sosem volt olyan időszakotok, hogy búval b szottak voltatok és dühösek voltatok a világra? Egy picit próbáljatok meg együtt érezni vele és segíteni neki kimászni a gödörből. Most pont nem gúnyolódásra meg leckéztetésre van szüksége.

2017. márc. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
80%

De voltunk, de nem az önsajnálatba, és az önmarcangolasba menekültünk...

Ez a legrosszabb, amit most tehet..

2017. márc. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem belerúgnak, hanem ki akarják rángatni.


Egyszer volt egy bolond fiú a faluban, aki felmászott a legnagyobb fa tetejére, de nem tudott lejönni. Odagyűltek a falu lakói, de senkinek nem volt ötlete, hogyan szedjék le. A fiú rémülten kiabált segítségért. Végül odahívták a falu bölcsét, aki fogott egy követ és megdobta a fiút. Aztán még egyet, és még egyet. Az emberek döbbenten nézték. Nem elég hogy szerencsétlen a fán rekedt, a vénember ráadásul kövekkel dobálja. A bolond fiú nagyon felmérgesedett. Szitkozódni kezdett és elindult lefelé. Hamarosan lent volt a fáról, de az öregember volt olyan bölcs, hogy nem várta meg. Mert a bolond fiú nem köszönte volna meg, hogy lesegítette a fáról, sőt: megmutatta neki, hogy magától is le tud jönni.

2017. márc. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!