Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek melyik jön be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek melyik jön be jobban?

Figyelt kérdés
Ha a fiú, amikor négyszemközt vagytok, elmondja őszintén, hogy tetszel neki és több szeretne lenni mint a barátod vagy ha nem mondja ki nyíltan, csak a viselkedésével erre utal? Melyik a jobb?

2017. márc. 26. 07:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy a végkifejlet szempontjából. Bár ha elmondja, akkor talán jobb, mert én olyan vak vagyok, hogy a jeleket nem igazán veszem. :)
2017. márc. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszik és ha tetszik is az utóbbi. Verbálisan legalábbis nekem nagyon nem mennek ezek a dolgok, szóban visszautasítani nem igazán tudok, viselkedéssel viszont annyira nem vészes, mégis lejön az egész. Ha pedig tetszik és kerek perec megmondja, hogy akar tőlem valamit én csak állnék és mosolyognék mint egy hülye, rosszabb esetben zavaromban beszólnék valamit (pl hogy minden lánynak ezt mondja, poénból, volt már belőle kínos esetem). Ha viszont egyre közelebb kerülünk és nem úgy a semmiből villámcsapásként kerül ez szóba, hanem pár órát kettesben eltöltünk (bármire hivatkozva) úgy sokkal kényelmesebben érzem magam.
2017. márc. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A lányok nem szeretik az egyenes beszédet, szóval inkább a 2. verzió.
2017. márc. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az a legjobb, ha kimutatja és ha már alakulgat köztünk valami, akkor mondja el
2017. márc. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az első jobb, a második gyakoribb és elfogadottabb.
2017. márc. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Tök mindegy, csak legyen egyértelmű.
2017. márc. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát a második nem mindig egyértelmű, ezért inkább az első, de az se csak úgy hirtelen a semmiből. A legjobb, ha először a viselkedéssel utalsz rá, utána meg el is mondod, ha esetleg a másiknak nem estek le a dolgok.
2017. márc. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!