Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek biztonságos ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek biztonságos ezen az oldalon ismerkedni?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok? Valakinek volt már jó/rossz tapasztalata? Mik a veszélyei?


Köszönöm előre is a válaszokat.

18/L



2017. márc. 29. 15:32
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Szerintem semmivel nem veszélyesebb itt mint máshol,az első barátnőmet itt ismertem meg,teljesen normális,kedves lány volt,igaz nem társkeresés céljából kezdtünk el beszélgetni,aztán ahogy jobban megismertük egymást szerelem lett belőle,valamint én sok jó embert ismertem meg innen :) 21/f
2017. márc. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
54%

Én csak egy valamit nem értek. Sok ember itt tényleg azt hiszi, hogy van a gyakorikérdések és van a való világ, a kettő pedig teljesen különáll egymástól?

Szóval azok akik fent vannak ezen az oldalon ki sem lépnek az utcára, teljesen az oldal irányítja őket mint a Mátrixban?


Továbbá, akik azt tanácsolják, hogy itt nagyon nem érdemes ismerkedni felfogják, hogy ezzel saját magukat is azon emberek közé sorolják akiket nagy ívben kerülni kell?


Nekem több pozitív tapasztalatom van innen mint negatív és személyes ismerkedésnél sem jobb a helyzet. Indulj ki abból mennyi párkapcsolati problémával kapcsolatos kérdést írnak ki ide naponta, na nem hiszem, hogy mindegyikük az oldalról jött össze valakivel szóval semmiben nem másabb mint máshol ismerkedni.


(végszóként: mi van, ha személyesen lesz szimpatikus valaki és megtudod, hogy sok időt tölt itt?)

2017. márc. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
A szokásos nulla százalék, nem csalódtam ismét az oldal felhasználóiban.
2017. márc. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

#23


Én zöldet adtam neked. :)

2017. márc. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Ha tudnád hány emberrel találkoztam az oldalról... :)

Még élek :D

2017. márc. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!