Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek biztonságos ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek biztonságos ezen az oldalon ismerkedni?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok? Valakinek volt már jó/rossz tapasztalata? Mik a veszélyei?


Köszönöm előre is a válaszokat.

18/L



2017. márc. 29. 15:32
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, többen írják,hogy nem ajánlatos itt ismerkedni, mégis ismerkedtek.Mindennek van kockázata, ennek az oldalnak is, kb. akkora mint egy társkeresőnek, vagy egy idegennel személyesen, "élőben" megismerkedni bárhol egyéb helyen.


Én alapjáraton bizalmatlan vagyok, tehát a véleményem az,hogy nagyon óvatosan,kevésbé kitárulkozóan akár itt is lehet ismerkedni. Aztán ha szimpatikus az illető apró lépésekben haladva tovább lehet lépni - pl. facebook, amiből pár adatot, ismeretet le lehet szűrni, aztán személyes találkozó.

2017. márc. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%
Velem az, mással nem.
2017. márc. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
88%

Én férfi vagyok, nekem nyilván nem veszélyes annyira, mint egy lánynak.

Tapasztalatom igazából csak annyi van, hogy megismerkedtem itt egy lánnyal, akivel már találkoztam többször is, szoktunk cseten dumálgatni, de vele nem párkeresési/vagy szex céllal találkoztunk és ismerkedtünk, hanem tényleg baráti alapon.


Mindenesetre ilyen kis fiatal lányként legyél óvatos, csak olyannal találkozz, akiről tudod, hogy kicsoda, minimum egy facebook profilt kérj és győződj is meg róla, hogy ő az, akivel találkozol.

Első találkozó mindenképp nyilvános, forgalmas helyen legyen, kávézóban, plázában, és ne menj bele semmi esetre sem olyan szituba, ahol kettesbe kerülhetnél vele, és visszaélhetne a fizikai fölényével.

Ezen kívül, találkozó előtt add le az infót valakinek, barátnőnek, szülőnek, akárkinek, mutasd meg neki az FB profilt, hogy ezzel találkozol, mondd el nekik, hogy hol találkozol a sráccal, hogy meddig leszel ott, kérd meg őket, hogy randi közben XY időpontban, vagy óránként hívjanak fel, beszélj meg velük valami vészjelző szót, amit ha kimondasz, akkor tudják, hogy bajban vagy, és mindenképp mondd meg azt is, hogy amint vége a randinak, XY időpontban felhívod őket, ha elmaradt a hívás, akkor tudhatják, hogy bajban vagy.


Lehet, hogy paranoiásnak tűnik már ez a szintű óvatosság, és lehet, hogy ezerből csak 1 fiatal lány kerül bajba egy kvázi ismeretlen emberrel randizva, de ha épp te leszel az, akkor az életedet menthetik meg ezek; így megúszhatod, hogy elraboljanak és eladjanak egy svájci bordélyba, vagy hogy megerőszakoljanak, vagy bármi ilyesmi.

2017. márc. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
33%
Mennyivel lenne biztonságosabb vagy kockázatosabb, mint egy cset , egy társkereső vagy bármely más internetes oldalon? Mindenhol vannak normális és idióta emberek. Itt is, ott is.. . De ez a beszélgetés során talán előbb vagy utóbb kiderül :-)
2017. márc. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Annyit még szeretnék kérdezni, hogy ha privát üzenetre válaszolok, akkor egy rosszindulatú illető le tudja nyomozni az eszközt, amiről küldtem és megkereshet? Meg tud találni bármi alapján is?

2017. márc. 29. 16:46
 16/25 anonim ***** válasza:
Nem tud, ha nem hacker. Azért ne higgy el mindent, amit a tv-ben látsz! :)
2017. márc. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,ahhoz már kell egy bizonyos tudás.
2017. márc. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

"Annyit még szeretnék kérdezni, hogy ha privát üzenetre válaszolok, akkor egy rosszindulatú illető le tudja nyomozni az eszközt, amiről küldtem és megkereshet? Meg tud találni bármi alapján is?"


Attól függ. Emailt, IP címet alapból nem lát. Ha mondjuk olyan felhasználónevet adtál meg, akkor abból esetleg megtudhatja a valódi kilétedet, ha pl. ritka vezetékneved van, és a valódi nevedet használod usernévnek pl. ritkarita28, akkor egy szimpla facebook kereséssel már meg is vagy.

Ha valami fantázianevet adtál meg felhasználónévnek, még akkor is megtalálhat simán guglival, feltéve hogy ez a fantázianév nagyon egyedi, és máshol is használod, mint usernév, pl. fészbukon becenévként, vagy más fórumokon felhasználónévként, ahol viszont esetleg már több más adatot is megadtál magadról, pl. egy emailt, vagy esetleg ez a fantázianév az email címed.


Ha ilyenektől tartasz, akkor mindenképp azt javaslom, hogy nincsmail.com-on csinálj egy eldobható email fiókot, vagy valami krixkrax névvel, vagy valami nagyon általános névvel, mint kovacskata01453, és ez legyen itt is a felhasználóneved, mert ebből az életben nem találnak meg.


És végül van az a lehetőség, hogy az illető egy képzett hacker, és valahogyan képes hozzáférni a gyakorikerdesek.hu-hoz adatbázis szinten, ebben az esetben a felhasználóneved alapján minden adatot látni fog, amit megadtál, meg amit maga a rendszer valószínűleg logol, pl. utolsó belépés ideje/IP címe, plusz tudni fogja az email címedet.


Na most, IP címből visszakövetni a pontos címedet/személyazonosságodat még egy hacker sem fogja tudni, az internetszolgáltatók rendszerébe betörni és kinyerni ezeket az adatokat azért nem gyerekjáték, és valószínűleg el is kapnák, tehát nem valószínű, hogy bárki is megkockáztatná.

És ha az email cím megadásánál is úgy jártál el, ahogy fentebb javasoltam, tehát nincsmail.com-os, vagy valami hasonló eldobható email cím, akkor gyakorlatilag beazonosíthatatlan vagy.

2017. márc. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Van itt sok normális is. Ne hogy azt hidd hogy nem. Itt ugyanilyan emberek vannak mint a gyakorin kívül. Nem két társadalomban élünk.

Akik itt vannak, semmiben nem különböznek azoktól, akik nincsenek itt

2017. márc. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedtem már itt férfiakkal,eddig semmi bajom :)

19L

2017. márc. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!