Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon elítélendő, ahogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elítélendő, ahogy egy pénz centrikus nővel bántam a randin?

Figyelt kérdés

Egyik társkeresőn megismerkedtem egy csinos nővel.

Randizni hívtam egy kávéházba. Az már picit gyanús volt, hogy neki az a kávé ház nem volt jó, hanem egy sokkal drágább helyre szeretett volna elmenni, de mondom egye fene belementem.

Beszélgetésünk egyre furább kezdett lenni, szép lassan puhatolódzott az anyagi helyzetemet illetően. A lány ápolónő volt, szóval gondoltam hogy neki nincs nagy valami magas fizetése.

A beszélgetésünk során egyre világosabb kezdett nekem lenni, hogy ő leginkább egy jó környezetbe akar belecsöppenni, úgy hogy semmit nem tesz érte, csak a szépségét, alakét adja.

Ez nekem nagyon visszataszító kezdett lenni, ezért mondtam neki hogy kimegyek WC-re és közben szép titokban leléptem onnan.


2017. márc. 29. 17:25
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
85%
Ferfiatlan tett volt. Ez teged minosit. Az o stilusa meg ot.
2017. márc. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
82%
Ha lett volna benned annyi gerinc megmondod a szemébe ,bocsi ,de nem vagy szimpi vagy valami. Hát nem hiába a férfiak mind sunyi dinók!!
2017. márc. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
88%
Mit jelent az, hogy puhatolozott? Mert itt gyakorin mar lassan az is penzehessegnek szamit, ha meg mered kerdezni, hogy mi a pasi foglalkozasa :'D. Egyebkent teljesen mindegy, bunkon jartal el, es ha meg o penzehes is, te akkor is neveletlen maradsz. Ha valaki nem tetszik, akkor ezt lehet kozolni, kifizetni a fogyasztasodat es tavozni. Nem pedig elsunnyogni.
2017. márc. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
88%
Kamu. Szerintem te csak abrandozol arrol, hogy valaki akar csak a (nem letezo) penzedert is veled akarjon lenni :D
2017. márc. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
84%
Ez taplóság. Megmondhattad volna neki a randi végén, hogy nem egymást keresitek és további sok sikert kívánsz az ismerkedéseihez.
2017. márc. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
81%

Gerinctelen húzás volt.

Normálisan közölhetted volna hogy nem egymást keresitek, részedről ez nem fog működni úgyhogy ne húzzátok egymás idejét és ennyi.

2017. márc. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
89%

Én is megnéztem volna a puhatolózást.

Amúgy ha ápolónőként még elhivatott is a szakmájában, akkor már megdőlt az, hogy ő csak a külsejét tudja nyújtani. Nem semmi hivatás, feltételez egy személyiséget.

2017. márc. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
Részben igazatok van, de úgy gondolom egy ilyen nő, aki erre megy az megérdemli, hogy kifizesse amit fogyasztottam!!
2017. márc. 29. 17:32
 9/46 anonim ***** válasza:
88%
Hat, sokat nem vesztett veled szerencsetlen...
2017. márc. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:

"Hat, sokat nem vesztett veled szerencsetlen..."


Valóban, sokat nem vesztett, olyan 8 ezer ft körül fogyasztottunk, egy ápolónőnek ez most sok vagy kevés azt mindenki döntse el!

2017. márc. 29. 17:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!