Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ugye nem kéne, hogy zavarjon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem kéne, hogy zavarjon?

Figyelt kérdés
Elhívott randizni egy 19 éves srác én most vagyok 22. Egy végtelenül kedves, intelligens embert ismertem meg benne. Jól érzem magam a társaságában is és amikor megkérdezte, hogy lenne-e kedvem elmenni vele randizni, akkor nem is hezitáltam. Ha jól érzem magam a társaságában és értékes embernek tartom magam, akkor nem kell, hogy zavarjon a kora, ugye?
2017. márc. 29. 21:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem magam tartom értékes embernek, illetve annak tartom, de nem ezt akartam írni, hanem azt, hogy őt.
2017. márc. 29. 21:17
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavarna. Hogy teged zavarni fog-e, azt csak te tudod "eldonteni".
2017. márc. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Miért kellene, hohy zavarjon? Elvégre nem igazán van köztetek korkülönbség, föleg ha a srác elég érett egyéniség.
2017. márc. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj, az a 3 éve az szinte semmi.
2017. márc. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Három év nem sok. Ha tartós kapcsolat lesz belőle, később még annyira sem lesz sok. Az a lényeg egyébként is, hogy a két ember fejben egykorú legyen, de ti szinte azok is vagytok. Persze mondják, hogy a férfiak később érnek, de ha ő a koránál érettebb vagy te a tiédnél éretlenebb, akkor tényleg nincs gond.
2017. márc. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!