Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, a ti párotok mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a ti párotok mennyire 'perverz'? :/Engem nem kéne zavarjon?

Figyelt kérdés

Fiatalok vagyunk még, 17,16 évesek vagyunk, de néha zavar, hogy olyan perverz. Pl mikor megbeszélünk valamit,és szóba jön, hogy mit vegyek fel, azonnal az első válasza a miniszoknya. Vagy kicsit kivágottabb a felsőm, mondja, hogy mennyire tetszik neki,kedvenc felsője.

Ilyenkor az játszódik le benne, hogy menjen kérjen meg egy ribit -úgyis van elég a sulimban is- hogy vegyen fel miniszoknyát (arra a helyre ahova mi is indulunk)és aztán bámulja, de én nem vagyok olyan...Az ilyen megjegyzéseinél mindig azt gondolom, hogy nem szeretném, hogy ha csak a kinézetem miatt lenne velem.

Titeket ez nem szokott zavarni? Nagyon túlreagálom,és csak viccnek szánja?:/


2013. máj. 7. 22:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem túlreagálod :) Nincs ezzel semmi baj.
2013. máj. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%

úgy olvastam párnátok :)

hát azért ez zavaró lenne számomra.

2013. máj. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
68%
paranoiás vagy. ebben semmi perverz nincs
2013. máj. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te nem vagy tisztába a perverzség fogalmával.Ez a közelében sincs.Ez teljesen természetes ... A bnője vagy, kit kérjen meg erre szerinted ?
2013. máj. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

én hamar helyretenném, nagyon nem szeretem, ha öltözködési tippet/kritikát kapok.

de ez még nem perverz...csak szerintem villogni akar veled.

2013. máj. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

"vegyél fel miniszoknyát"-.- nem tudom, hogy mennyire fogjam fel viccnek, ha többször is elmondja...

ez mit jelent akkor?:/

6 hónapja járunk. (és tudja jól, hogy nem vagyok olyan fajta, aki mindig kiöltözik csiricsári mini ruhákba, mint akikkel körül vagyunk véve suliban) kicsit olyan érzésem volt, mintha azt akarná, hogy olyan legyek.Vagy csak simán viccelődik? ...:/

2013. máj. 7. 22:46
 7/22 anonim ***** válasza:

ez aztán a perverzió -.-


amúgy ha azt mondjuk zavarnia kéne, akkor onnantól zavarni fog?

2013. máj. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ha számodra ez perverz, örülj hogy nem olyan a pasid, mint én. :DD
2013. máj. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

bocsi a kérdésben kijavítanám, hogy "az játszódik le benneM"


Hogy hogy villogni? Szerintem egy pasi sem szeretné, hogy ha a barátnőjük egy kis miniruhába flangálna minden fiú örömére...

2013. máj. 7. 22:49
 10/22 A kérdező kommentje:
jó, lehet hogy erős szó rá a perverz, de akkor ez mi?:/
2013. máj. 7. 22:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!