Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megkeressem vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkeressem vagy sem?

Figyelt kérdés

Szánalmasnak érzem magam, de tanácstalan vagyok, remélem ti segítetek.


Egyik nap felhívtam egy ügyfélszolgálatot. Elég (számomra) kellemetlen ügyet kellett intéznem, de az ügyfélszolgálatos srác nagyon rendes volt és megoldottuk. Amikor végeztünk, nem nagyon akartuk letenni a telefont, amikor elköszönt, hogy "további szép napot", én véletlenül letegeztem, amire nevetett és azt mondta, hogy örült, hogy tudott segíteni és kicsit reménykedik benne, hogy tudna másban is. Én nagyon zavarba jöttem és majd hogy nem azonnal félbeszakítottam a beszélgetést, de furcsa módon, most is gondolok rá néha. Nem vagyok egy álmodozós 16 éves tini, a nevét sem tudom (a keresztnevére mondjuk pont emlékszem, de hát ez édeskevés), és nem is értem, miért gondolok rá ennyit, de mégis... szerintetek van értelme megkeresni a szolgáltatónál vagy nonszensz? :))


Előre is köszönöm.



2017. márc. 30. 01:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Miert ne lenen???

Ez ugyanolyan találkozás mint minden másik.

Csak épp hivatalos űgy közben, és nem élőben. Ennyi.

2017. márc. 30. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2017. márc. 30. 02:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

minden beszélgetést rögzítenek, ezt jobb, ha tudod.

szerintem a pasi szakmailag mellényúlt, ha látatlanban, hivatalos ügyben, munkaidejében kikezdett veled, és olyanokat mondott, h. "tudna másban is segíteni".

mielőtt beleéled magad, gondolj bele, lehet, h. így szórakozik, dobja fel az uncsi melóját, lehet, h. párkapcsolatban él, és lehet, h. több más nőnek is mond ilyeneket, akik betelefonálnak.

én inkább megijednék ettől, minthogy tetsszen, elhiszem, g. legyezgeti a hiúságod, h. szépeket mondott, de ha objektíven belegondolsz, semmi nem indokolta, h. azt mondja, amit, ez nem a személyednek szólt, hiszen tök idegenek vagytok egymásnak, és ez határátlépés, szexista dolog.

2017. márc. 30. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van benne igazság... köszi!
2017. márc. 30. 20:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Kereeeeesd. Ne frissítsd e kérdést. Nincs sok értelme. :))

Sok sok sikert!

2017. márc. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerettem volna még más véleményt is olvasni, ez az oldal erre jó, ezért emeltem ki. ;)
2017. ápr. 3. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!