Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi után meg akartam csókoln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi után meg akartam csókolni, hezitált, majd azt mondta "inkább megölellek" és kétszer is megöleltük egymást hosszan, szorosan. Először találkoztunk. Akkor ez felejtős?

Figyelt kérdés
Gondolom azért ölelt meg, hogy ne érezzem magam szarul, ha utána koptat. Bár azt mondta előtte, hogy "nyitott a találkozóra és még több is lehet belőle"
2017. márc. 30. 11:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, ha azt mondta, hogy nyitott. Még nem döntötte el, akar-e veled kapcsolatot. Van, aki lassabban halad, nem kell mindjárt azt gondolni, hogy nem tetszel.
2017. márc. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
21%
Ha a kérdező lány akkor lehet csak önbizalomhiányos a srac. Ha srác a kérdező akkor meg csúnya vagy és a lány ezzel jelezte hogy nem akar tőled többet.
2017. márc. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
32%

Tegnap randiztam egy 25 éves lánnyal. 1 órát sétáltunk a vízparton a városunk folyója mentén, aztán meghívtam egy kedvenc helyemre egy-egy pohár borra beszélgetni. Ott ülve olyan 1,5 óra után csattant el az első csók, aztán még ott ültünk másik kb ugyanennyi időt.


Felnőtt korú, már nem szűz embereknél nagyon rossz ómen az, ha nincs az első randin csók. Ezt saját tapasztalatok alapján mondom. És ráadásul nem vagyok egy nagy csajozógép, bulikba nem járok, mindig sok randi telik el az első szexig is, de életemben soha nem voltam még olyan lánnyal (később párkapcsolatban vagy szex), akivel az első randin ne csókolóztunk volna.


Még az első barátnőmmel is, aki 16 volt én meg 18 és mindketten szüzek, ott is az első igazi, rendes randink végén csókolóztunk már úgy, hogy utána még majdnem fél évet vártunk a szexszel is.


23/F

2017. márc. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
srác vagyok. 25
2017. márc. 30. 11:28
 5/19 A kérdező kommentje:

És akkor

"Ha srác a kérdező akkor meg csúnya vagy és a lány ezzel jelezte hogy nem akar tőled többet."

:D ok.

2017. márc. 30. 11:29
 6/19 A kérdező kommentje:
Hát még az elején kb fél órával a találkozó után leült velem egy padra a margitszigeten és szembe ült velem és csak nézett őzike szemekkel, de nem akartam ilyen korán megcsókolni. Szerintem ezt el tudom dönteni.
2017. márc. 30. 11:30
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretek elsö randin csokolozni, a párommal is a másodikig vártunk. :)

Bár a harmadikon már szeretkeztünk, szoval...

2017. márc. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem még egy randit megér, ha két alkalom után is egy baráti ölelést kapsz, akkor búcsú és irány a következő kihívás. Nem kell megjegyzéseket tenni, ne légy ingerült, fogadd el a döntését és lépj tovább. Ha esetleg magától dönt úgy, hogy mégis szeretne veled ezután is találkozni, akkor jelentkezzen ő, Te meg eldöntöd akarod-e látni.
2017. márc. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne első randin csókolózni?
2017. márc. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

9:

Nem kell. Az emberek ebben különbözőek.


Nálam pl ott van az, hogyha két ember tetszik egymásnak és jól megértik is egymást (ami kiderül azért 2-3-4 óra beszélgetés alatt), akkor hamar kialakul közöttük a fizikai intimitás is. Az hogy valaki bejön belsőre (romantikusan) és külsőre (szexuálisan, fizikailag), ez a két dolog kéz a kézben jár.


Mondom: Nem volt még az életemben nő (sem szexre, sem párkapcsolatra) akivel legkésőbb az első rendes randi legvégéig ne csókolóztam volna. Nálam ez a helyzet és működnek a dolgaim

2017. márc. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!